• Informacje na temat:

  córka katarzyny skrzyneckiej

Artykuły na temat: córka katarzyny skrzyneckiej
 • Nowy etap w życiu córki Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka to przeżywa

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) długo czekała, aby zostać mamą. Gdy się to udało, była bardzo szczęśliwa. Wkrótce jej córka nie będzie ciągle obok niej, a pójdzie do szkoły. Aktorka ponoć przeżywa to rozstanie, lecz zapewne wie, że jest to nieuniknione.

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Kasia Skrzynecka zaskoczyła wyznaniem! Nigdy wcześniej o tym nie mówiła!

  Niedawno jedyna córka Katarzyny Skrzyneckiej, Alikia Ilia, obchodziła siódme urodziny. Z tej okazji aktorka wyprawiła jej huczne przyjęcie w jednym z klubów dla dzieci.  Był pyszny tort, świeczki, balony, góra prezentów i laserowo-świetlne animacje dla zaproszonych koleżanek i kolegów małej jubilatki. Chyba nikogo, kto zna aktorkę i jej rodzinę, nie dziwi, że tak zadbała o każdy, najmniejszy...

 • Wokalista Video o Katarzynie Skrzyneckiej: "Zatrważające bzdury"

  Wokalista Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video w dosadnych słowach komentuje wypowiedź Katarzyny Skrzyneckiej na temat jazdy samochodem pod wpływem alkoholu.

 • Skrzynecka przeżywa plotki o rozstaniu Gąsowskiego i Głogowskiej!

  ...namową przyjaciółki Katarzyny Skrzyneckiej zdecydował się przyjąć ofertę. W końcu przyszedł czas na poznanie tanecznych partnerów. "Spotkałem się z moją partnerką, mistrzynią tańca. I to spotkanie(...) urodziła się nasza córka Julia" – zdradza. Katarzyna Skrzynecka od samego początku mocno trzymała za nich kciuki i wierzyła, że im się uda. Wiedziała, że oboje mają swoje charaktery, ale ich miłość jest...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka przebiera w ofertach

  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time To Say Goodbye" i przewrotnie dzięki temu odzyskuje pozycję w show biznesie. Najgorętsza gwiazda sezonu teraz przebiera w ofertach.

 • Kasia Skrzynecka zbyt dużo pracuje? Co z jej córeczką?

  Alikia Ilia, ukochana córeczka Katarzyny Skrzyneckiej, właśnie obchodziła czwarte urodziny.  Dziewczynka to jedyne dziecko aktorki.  Nic więc dziwnego, że jest najważniejszą osobą w jej życiu(...)".  Jednego można być pewnym.  Katarzyna Skrzynecka wie, że cały czas w domu jest ktoś, kto na nią czeka.  To mąż i córka. Z nimi chce spędzać jak najwięcej czasu.

 • Mucha i Skrzynecka urodziły córki

  Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka zostały mamami. Obie aktorki urodziły córeczki.

 • Katarzyna Skrzynecka: List miłosny od męża

  ...nowoczesna kobieta?"- pyta mąż Katarzyny Skrzyneckiej. - Oni bardzo się kochają. Dopasowali się idealnie. A ludzie im po prostu zazdroszczą - mówi ich znajomy. Marcin to domowy mężczyzna. Uwielbia...

 • Córka Skrzyneckiej straciła kontrakt reklamowy!

  Kontrakt z firmą produkującą akcesoria i zabawki dla dzieci miał być dla Katarzyny Skrzyneckiej (42 l.) nie lada gratką. Aktorka w spotach miała wystąpić podobno razem ze swoją córeczką Alikią.  Pomysł zaangażowania dziewczynki do reklamy nie spodobał się jednak internautom, co zaakcentowali oni na forach internetowych, oskarżając Skrzynkę o rzekome zarabianie na dziecku. Dziś Kasia, pytana...

Zdjęcia na temat: córka katarzyny skrzyneckiej
Wideo na temat: córka katarzyny skrzyneckiej
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka katarzyny skrzyneckiej