• Informacje na temat:

  córka kate i williama

Artykuły na temat: córka kate i williama
 • Książę William i księżna Kate już świętują?! Przekazali radosną nowinę królowej!

  Nie ustają plotki o czwartej ciąży księżnej Kate (37 l.) i wygląda na to, że już niedługo mogą okazać się prawdą! Ponoć radosna nowina już oficjalnie została przekazana królowej Elżbiecie II (93 l.).

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • Matka księżnej Kate przerwała milczenie! Wyjawia sekrety córki!

  Do tej pory rodzice księżnej Kate (36 l.), Carol Middleton (63 l.) i Michael Middleton (69 l.), nie byli zbyt rozmowni. Teraz jednak światło dzienne ujrzało kilka ciekawych szczegółów, które wyjawiła mama księżnej!

 • Znana modelka zaręczona

  Wygląda na to, że kolejna słynna Brytyjka imieniem Kate stanie w tym roku na ślubnym kobiercu. Supermodelka Kate Moss zaręczyła się ze swoim partnerem, rockmanem Jamiem Hincem.

 • Kate i William wybrali imię dla córeczki!

  Jeśli księżna Kate (32 l.) urodzi tym razem dziewczynkę, córka książęcej pary otrzyma imiona po swojej prababci oraz babci!

 • Urodziła wtedy, co księżna Kate

  Penelope Cruz ponownie została mamą. Laureatka Oscara urodziła tego samego dnia, co księżna Kate. Na razie aktorka nie ujawniła jeszcze płci dziecka.

 • Książę William chciał dać córce na imię Olivia!

  Temat royal baby 2 nie znika z pierwszych stron brytyjskich gazet. Córeczka Kate i Williama, która urodziła się 2 maja, nadal wzbudza bowiem sporo emocji. Zanim podano, jak mała księżniczka(...) zupełnie inaczej! Wedle doniesień zagranicznych mediów próbował przekonać Kate do imienia Olivia. Brytyjskie gazety przypominają, że książę zanim poznał żonę, był związany z niejaką Olivią Hunt. Para...

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Księżna Kate w kolejnej ciąży?! W szkole jej dzieci huczy od plotek!

  Księżna Kate (37 l.) jest już szczęśliwą mamą trojki pociech, lecz media co jakiś czas pytają, kiedy następne maleństwo. Tym razem może okazać się, że Kate faktycznie znów spodziewa się dziecka. Radosną nowinę ponoć ogłosiła... jej córka!

 • Weekend w kinie

  podziwiać kreacje takich gwiazd, jak Jim Carrey, Kate Winslet oraz Kirsten Dunst.

Zdjęcia na temat: córka kate i williama
Wideo na temat: córka kate i williama
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)