• Informacje na temat:

  córka katherine heigl

Artykuły na temat: córka katherine heigl
 • "Chirurdzy": Izzie znów dołączy do zespołu serialowych chirurgów?

  Katherine Heigl odeszła z serialu w 2010 roku, a wątek postaci, w którą się wcielała został z dnia na dzień ucięty. Być może, już niebawem będziemy mieli okazję dowiedzieć się co przez ostatnie lata robiła doktor Izzie.

 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji

 • Znana aktorka znów adoptuje

  Katherine Heigl (33 l.), była gwiazda serialu "Chirurdzy", trzy lata temu adoptowała córkę z Korei Południowej. Teraz amerykańskie tabloidy donoszą, że jej rodzina powiększy się o następną dziewczynkę.

 • Heigl: Dylematy młodej mamy

  Gwiazda serial u "Chirurdzy" - Katherine Heigl - przyznaje, że niełatwo jest być pracującą matką oraz że z trudem przychodzi jej zostawianie córki Naleigh i wyjście do pracy.

 • Halle Berry walczy o córkę

  .... Gwiazdę zastąpi znana z serialu "Chirurdzy" Katherine Heigl. "Starała się rozwiązać tę kwestię z ojcem jej dziecka na drodze ugody. Jednak, ze względu na jego brak chęci współpracy, nie miała innego...

 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".

 • Tęskni za rolą pani doktor

  Katherine Heigl chce jednak zamienić rolę kochanej mamy, na ambitnej lekarki?

 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".

 • Zabrała głos

  Po tym, jak gwiazda "Chirurgów" - Katherine Heigl, zrezygnowała z roli doktor Izzie, cały czas znajduje się pod ostrzałem mediów. Każda jej wypowiedź oraz publiczne wystąpienie są skrupulatnie komentowane przez "życzliwe" osoby. Tak też było podczas niedawnego wystąpienia aktorki na gali w Las Vegas.

 • Wyżywa się na planie!

  Ekranowa córka dwóch sławnych ojców w prywatnym życiu ma dwie córeczki, męża muzyka oraz... siedem psów i trzy koty!

Wideo na temat: córka katherine heigl
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

Dyskusje na temat: córka katherine heigl