• Informacje na temat:

  córka kawki

Artykuły na temat: córka kawki
 • Beata Kawka: Jestem bardzo dumna z córki. Mam poczucie, że wychowałam pięknego człowieka

  ...radości z faktu, że jej córka poszła w jej ślady i odnosi sukcesy jako aktorka. Wychowała się pani w Inowrocławiu, ale marzyła, żeby wyrwać się stamtąd w świat... Beata Kawka: - Dzisiejszy(...) wyprowadził, niż kiedy mieszkał z nami. Dziś pani córka Zuzanna jest już dorosła, skończyła 21 lat. - I jestem z niej bardzo dumna. Mam poczucie, że wychowałam pięknego, dobrego, empatycznego...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Beata Kawka: To nie była kara, lecz grzech zaniechania...

  Los nie był dla niej łaskawy i mocno ją doświadczył. Mimo to aktorka nie straciła optymizmu i wciąż ma wielki apetyt na życie.

 • Zaskoczy widzów "Samego życia"

  Beata Kawka grała w najpopularniejszych polskich serial ach: "Matkach, żonach i kochankach", "Na dobre i na złe" i "Złotopolskich". Największą popularność przyniosła jej jednak rola w "Samym życiu", gdzie od lat gra Tamarę Leszczyńską, żonę Ireneusza Skalskiego.

 • Beata Kawka ma za sobą naprawdę ciężkie chwile! "Dotąd nikomu o tym nie mówiłam"

  Od niedawna Beata Kawka i jej 19-letnia córka Zuzanna Bernat znów potrafią godzinami rozmawiać, śmiać się i wygłupiać. Okazuje się, że nie zawsze tak było. "W okresie dorastania swojej pociechy(...) córka miała pełną rodzinę" – zwierzyła się Kawka. Tę trudną decyzję przyspieszyła jednak jej choroba!   „Na decyzję o rozwodzie bardzo wpłynęła moja choroba nowotworowa. Zdałam sobie sprawę, że być może...

 • Bogusław Linda: Wstydzimy się uczuć

  Podczas krakowskiego 22. Forum Wokół Kina odbył się specjalny pokaz filmu Bogusława Lindy "Jasne, błękitne okna" . Specjalny, bo na seansie zjawił się zarówno reżyser, jak i odtwórczynie głównych ról: Beata Kawka i Joanna Brodzik.

 • Lucyna Malec z "Na Wspólnej" o chorobie córki: Nikt nie jest gotowy na taką informację!

  Życie boleśnie ją doświadczyło, ale nie straciła pogody ducha. Jej córka Zosia wkrótce wkroczy w dorosłość, choć ciągle będzie potrzebować opieki. Lucyna Malec, aktorka znana z roli Danuty Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej", jest dobrej myśli!

 • Wojciech Medyński w serialu "Galeria"

  Wojciech Medyński dołącza do obsady trzeciego sezonu popularnego serialu "Galeria" emitowanego w TVP1. Aktor zagra razem z Julią Pietruchą, Rafałem Ciszewskim, Markiem Kalitą, Beatą Kawką i Dariuszem Jakubowskim. Najnowsze odcinki z udziałem Wojciecha Medyńskiego zostaną wyemitowane już w styczniu.

 • Trudne święta Beaty Kawki

  Dla Beaty Kawki znanej z serial u "Samo życie", tegoroczne święta są pierwszymi po śmierci ojca.

 • Trojaczki w "Samym życiu"!

  Tamara i Irek z serial u "Samo Życie" wreszcie doczekali się dziecka i to nie jednego, a od razu całej trójki. Na świat przyszły dwie dziewczynki i chłopiec.

Zdjęcia na temat: córka kawki
Wideo na temat: córka kawki
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.