• Informacje na temat:

  córka kornelia

Artykuły na temat: córka kornelia
 • Anna Wendzikowska najadła się strachu. Córka już po operacji!

  ...2-letnia Kornelia, córka Anny Wendzikowskiej (35 l.), musiała poddać się skomplikowanej operacji. Na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • Kornelia Wróblewska z Nowoczesnej z małym dzieckiem w Sejmie

  W listopadzie zeszłego roku posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska (34 l.) i prawnik Jarosław Kaczyński zostali rodzicami. Ich córeczka otrzymała imiona Antonina Maria. Po porodzie szczęśliwa mama(...) ostatnio przyszła z córką przy boku. Jak łączy pracę z macierzyństwem, Kornelia pokazała przy okazji posiedzenia. Fotoreporterzy uchwycili, jak w sejmowych ławach opiekowała się malutką.

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Anna Wendzikowska drży o zdrowie córki! Konieczna będzie operacja?!

  Anna Wendzikowska (36 l.) jest mamą 2-letniej Kornelii. Córka jest dla niej najważniejsza w życiu, więc nic dziwnego, że tak bardzo martwi się o jej zdrowie. A problemów niestety nie brakuje.

 • Katarzyna Herman: Kusicielka

  Lubi seriale. Teraz gra Kornelię w "Barwach szczęścia".

 • Wendzikowska znów popłynęła? "Córka pomyliła mnie z Julią Roberts"

  ...ogół chwali się tym, jak amerykańscy aktorzy byli nią zachwyceni. Drugim ulubionym tematem Anki jest jej półtoraroczna córka Kornelia.  Tym razem Wendzikowska postanowiła najwyraźniej połączyć swoje dwa(...) przeprowadzała kolejną serię wywiadów. W pewnym momencie doszło do zaskakującego spotkania z... Julią Roberts!  "Kornelia zobaczyła na plakacie w hotelu plakat filmu z Julią Roberts i zapytała: „Mama...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Anna Wendzikowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z młodszą córką! Ale urosła!

  Anna Wendzikowka (37 l.) urodziła Antosię 30 października 2018 roku i od tego momentu nie ukrywała jej specjalnie przed obiektywami aparatów. Jednak niedawno pokazała córkę w pełnej okazałości!

 • Pilaszewska: Przepis na życie się sprawdził!

  Gdy teatr zdominował zbyt ważną część jej życia, bez żalu postanowiła rozstać się z zawodem. Miała inne priorytety.

Wideo na temat: córka kornelia
 • Anna Wendzikowska o wadzie wzroku córki: Nie chcę myśleć o tym, jak o czymś wstydliwym

  Anna Wendzikowska szczerze rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską na temat choroby oczu jej córeczki Kornelii. Nie chce, żeby ten temat stał się dla niej tematem tabu. Dziewczynka ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Co to oznacza i jak dziennikarka radzi sobie z hejtem? (DDTVN/x-news)

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Anna Wendzikowska: Nie pokazuję twarzy mojej córki, bo nie chcę robić sensacji

  Anna Wendzikowska została mamą w styczniu tego roku. Urodziła wówczas córkę, której dała na imię Kornelia. Mimo że ciąża i poród gwiazdy TVN wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów, Wendzikowska nie zdecydowała się pokazać córki w sesji zdjęciowej dla żadnego magazynu. Oszczędnie publikuje też fotografie na portalach społecznościowych – zawsze dba o to, by twarz małej Kornelii była niewidoczna

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka kornelia
 • Re: "Na dobre i na złe": To nie córka Falkowicza!

  Szkoda... Tak chciałam, by to Falkowicz był tatą Matyldy. Szczerze - jestem zaskoczona tym, jak Andrzej się zmienił. Po tej operacji przeszczepu nerki jest... jest lepszym człowiekiem i to mi się bardzo podoba :) Scenarzyści " Na dobre... " ciągle mnie zaskakują!