• Informacje na temat:

  córka krystyny czubówny

Artykuły na temat: córka krystyny czubówny
 • Początek roku był dla Krystyny Czubówny (61) szczególnie emocjonujący. To właśnie wtedy rozpoczęła się emisja serialu dokumentalnego "Młodzi lekarze", w którym jako lektorka zadebiutowała jej córka(...), najpierw w radiu, potem w telewizji. Świetnie rozwijająca się kariera Czubówny uczyniła spustoszenie w jej życiu osobistym. - Moja samodzielność była przemyślaną decyzją. Uprawiałam zawód, który kochałam...

 • "Młodzi lekarze": Nowy serial dokumentalny Jedynki

  .... Oboje też skomponowali muzykę do serii. W "Młodych lekarzach" w roli lektora zadebiutuje Agnieszka Czubówna-Barjasz, córka Krystyny Czubówny, właścicielki jednego z najbardziej rozpoznawalnych...

Wideo na temat: córka krystyny czubówny
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.