• Informacje na temat:

  córka lecha kaczyńskiego

Artykuły na temat: córka lecha kaczyńskiego
 • Kaczyński, który po śmierci Lecha Kaczyńskiego stał się dla Martynki jak dziadek.  Wszyscy śmiali się, rozmawiali, kolejno gratulowali dziewczynce. W tym dniu znów byli szczęśliwą rodziną. Jednak(...) Martynka (9), młodsza córka Marty Kaczyńskiej  i Marcina Dubienieckiego. Po mszy świętej, korzystając ze słonecznej pogody, bliscy dziewczynki zebrali się na zewnątrz kościoła, aby zrobić sobie...

 • Aktor zginął w katastrofie

  Janusz Zakrzeński, popularny aktor filmowy i teatralny, znany m.in. jako odtwórca ról marszałka Józefa Piłsudskiego i Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem", zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Miał 74 lata.

 • Przyjaciel Marty Kaczyńskiej to milioner!

  Marta Kaczyńska (35 l.) spędziła święta nie tylko ze stryjem i córkami, ale także z bogatym przyjacielem Pawłem. Coś ich łączy?

 • Film o Sendlerowej we wrześniu

  16 września zaplanowano polską premierę filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" w reżyserii Johna Kenta Harrisona, który także napisał scenariusz. Premiera odbędzie się równocześnie w Rzeszowie i Warszawie.

 • Rodzinna tragedia posłanki PiS! Kondolencje śle sam Kaczyński!

  Kruk z Prawem i Sprawiedliwością związana jest od wielu lat. Posłanka była m.in. szefową gabinetu politycznego Lecha Kaczyńskiego.  Lepiej dała się jednak poznać, gdy sprawowała funkcję szefowej(...) Telewizji Polskiej, a nekrologi zostały opublikowane w prawicowej prasie. Kondolencje złożyli m.in. Jarosław Kaczyński oraz Ryszard Terlecki. Bliska współpracownica śp. Lecha Kaczyńskiego straciła...

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • Marta Kaczyńska na konferencji! Zadała szyku?

  Marta Kaczyńska (35 l.) rzadko bierze udział w oficjalnych wydarzeniach. Od czasu, gdy jej stryj przejął władzę w Polce, ma szansę się to zmienić. Córka zmarłego prezydenta pojawiła się ostatnio na konferencji poświęconej polityce zagranicznej Lecha Kaczyńskiego. Marcie w spotkaniu towarzyszyła jedna z córek oraz Jarosław Kaczyński. Tęskniliście za nią?

 • Marta Kaczyńska ponownie wychodzi za mąż? I... jest w ciąży?!

  Co za news! Jak przekonuje jeden z tabloidów, Marta Kaczyńska (37 l.) szykuje się do ślubu, i to nietypowego! A to nie koniec rewelacji. Ponoć prezydencka córka po raz trzeci zostanie nie tylko żoną, ale też matką!

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • Marta Kaczyńska ujawnia, co powiedział nauczyciel jej córki. Jest oburzona!

  ..." - wyjaśniła córka Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli pod Smoleńskiem. *** Zobacz więcej materiałów: