• Informacje na temat:

  córka ledgera

Artykuły na temat: córka ledgera
 • Mary-Kate Olsen ma związek ze śmiercią Ledgera?

  Mary-Kate Olsen odmówiła policji odpowiedzi na pytania w związku ze śmiercią Heatha Ledgera. Gwiazda, która była bliską przyjaciółką zmarłego tragicznie aktora, nie chce rozmawiać ze śledczymi federalnymi na temat Heatha, o ile wcześniej nie otrzyma immunitetu, na mocy którego nie będzie mogła zostać postawiona w stan oskarżenia.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Pomogli córce zmarłego aktora

  Johnny Depp, Colin Farell i Jude Law przekazali wszystkie pieniądze, jakie otrzymali za film pod tytułem "The Imaginarium of Dr. Parnassus" córce zmarłego tragicznie Heatha Ledgera - Matyldzie.

 • Majątek dla córki Ledgera

  Córka zmarłego aktora Heatha Ledgera, Matilda Rose, odziedziczy cały jego majątek - poinformował ojciec gwiazdora.

 • Heath Ledger miał nieślubne dziecko?!

  Rodzina aktora Heatha Ledgera podejrzewa, że aktor może być ojcem nieślubnego dziecka, które jest owocem jego romansu ze starszą kobietą - doniosły w poniedziałek australijskie media.

 • Kiedy pogrzeb Heatha Ledgera?

  Michelle Williams przyleciała w środę do Perth w Australii, aby wziąć udział w pogrzebie swojego byłego partnera - Heatha Ledgera.

 • Do dziś nie może pogodzić się z tragedią

  Minęło 10 miesięcy od śmierci aktora Heatha Ledgera, ale jego była partnerka Michelle Williams wciąż nie może się z tym pogodzić.

 • Ojciec Ledgera zadba o wnuczkę

  Ojciec nieżyjącego aktora Heatha Ledgera zapowiedział, że zapewni wsparcie byłej partnerce i córce syna, mimo że zostały one pominięte w testamencie gwiazdora.

 • Ich radość mieszała się ze smutkiem

  Rodzina aktora Heatha Ledgera świętowała jego pośmiertną nominację do Oscara. Ich radość mieszała się jednak ze smutkiem. Wieść o nominacji aktora zbiegła się bowiem w czasie z pierwszą rocznicą jego śmierci.

 • Do kogo trafi Oscar Ledgera?

  Jeśli Heath Ledger otrzyma w niedzielną noc pośmiertnego Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Mroczny rycerz", właścicielką statuetki Akademii zostanie 3-letnia córka gwiazdora - Matilda.

Wideo na temat: córka ledgera
 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...

 • Wolny strzelec

  Przyprawiający o gęsią skórkę Jake Gyllenhaal w życiowej kreacji wolnego strzelca, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles. Zobacz, jak spełnia się American Dream w czasach, gdy sumienie jest wadą, a droga do zwycięstwa nierzadko wiedzie po trupach. Oscarowa przemiana gwiazdy "Tajemnicy Brokeback Mountain" na miarę kreacji Heatha Ledgera w "Mrocznym rycerzu", Leonardo Di Caprio w "Wilku z Wall Street"...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?