• Informacje na temat:

  córka liliana

Artykuły na temat: córka liliana
 • "Na dobre i na złe": Liliana Głąbczyńska-Komorowska wróciła na plan serialu

  Wkrótce - po niemal dwuletniej przerwie - w Leśnej Górze pojawi się profesor Wanda Falkowicz. Liliana Głąbczyńska-Komorowska przyleciała zza oceanu, gdzie mieszka od 37 lat, by ponownie wcielić się w byłą żonę Andrzeja (Michał Żebrowski).

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • "Barwy szczęścia": Liliana, dziecko i dwóch tatusiów

  Liliana wyda na świat córeczkę. Przy porodzie obecny będzie tylko Klemens, bo Irek zemdleje…

 • "Ojcu": O straszliwej zbrodni

  W Montrealu powstaje fabularyzowany dokument oparty na historii zbrodni dokonanej pod koniec lat 30. XX wieku przez NKWD na mieszkańcach Winnicy.

 • Iwona Węgrowska nie może się nachwalić córki! Ma ogromny talent!

  Liliany i chce, by córka była jak najczęściej obecna u jej boku. Rozłąka oznacza dla niej tęsknotę, stara się więc zabierać dziewczynkę tam, gdzie tylko jest to możliwe.  W pozostałych przypadkach Liliana(...) ogromna. My jesteśmy do siebie tak strasznie przyzwyczajone. Ja bardzo lubię jak ona jest ze mną" – przekonuje Iwonka.  Mała Liliana często towarzyszy mamie także podczas koncertów. Wokalistka zauważyła...

 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Rak był abstrakcją

  - "Piękne i bestia" to hołd złożony woli życia. Jest portretem współczesnej kobiety, która przeżywa wzloty i upadki w czasie walki z chorobą - mówi reżyserka filmu, aktorka Liliana Głąbczyńska-Komorowska, którą możemy obecnie oglądać w popularnym serialu "Na dobre i na złe".

 • "Barwy szczęścia": Irek i Klemens biją się o Lilianę!

  Nie dość, że Irek ukradł mu żonę, chce go pozbawić jego rodzinnego domu. Nadmiaru emocji nie wytrzymuje będąca świadkiem kłótni chłopaków Liliana i zaczyna rodzić! Irek i Klemens przez chwilę działają razem i w porę udaje im się zawieźć dziewczynę do szpitala. Tam Liliana rodzi zdrowe dziecko, a chłopaki... wracają do kłótni. Irek jest wściekły, że Górecki cały czas kręci się przy jego...

 • Komorowska "Gotowa na miłość"

  Liliana Komorowska, hollywoodzka gwiazda serial owa lat osiemdziesiątych, znana z takich produkcji jak "Bill Cosby show" i "Kojak", wróciła niedawno do Polski i zagra w nowym serialu TVN "Gotowi na miłość" w reżyserii Michała Kwiecińskiego.

 • Do sieci trafił akt urodzenia córki Iwony Węgrowskiej! Znalazł się tam zaskakujący zapis!

  ...się dziecka! Kilka miesięcy później na świat przyszła córka Liliana. Portal Flesik zamieścił w sieci zaskakujący skan aktu urodzenia pociechy Węgrowskiej. W rubryce ojciec nie widnieje jednak Maciej...

 • Fajnie być dzieckiem gwiazdy?

  Myślicie, że fajnie być dzieckiem gwiazdy? To prawda, łatwo przekonać starych, by puścili cię na koncert, ale pod innymi względami dzieci słynnych muzyków nie mają lekko.

Zdjęcia na temat: córka liliana
Wideo na temat: córka liliana
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1574.

  Tomasz czuje się porzucony przez Amelię. Jego smutek zauważa nawet Bruno. Chłopak radzi matce wracać z Australii, jak najszybciej. Prawnik Berga wręcza Kasi wypowiedzenie umowy. Górka jest w szoku, gdy odkrywa, że kwota wpisana na aneksie jest dziesięciokrotnie większa od proponowanej Madejskiemu przez Łukasza. Tymczasem Sadowski i Umińska omawiają z Lilianą szczegóły wywiadu. Okazuje się, że tancerka jest śledzona przez ochroniarza z klubu. Sebastian zjawia się w szkole Angeli, by...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1493. odcinka

  Sabina i Klaudia oddychają z ulgą, kiedy okazuje się, że dzieci odnalazły się u babci Kajtka. Władek uspokaja wystraszoną Oliwkę, żeby nie bała się rodziców, bo ostatnie wydarzenia wiele ich nauczyły. Marek chce walczyć dla Pyrków o większe odszkodowanie, niż zaproponowała prawniczka Rent a Car. Dzieci mają wątpliwości, szczególnie Agata uważa za zły pomysł wycenianie śmierci mamy. Klemens robi Lilianie wymówki, że pracuje w klubie go - go i ostrzega, że może dowiedzieć się o tym także...

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.