• Informacje na temat:

  córka lipnickiej

Artykuły na temat: córka lipnickiej
 • Anita Lipnicka nie ma łatwo w życiu. Koszmar za koszmarem...

  Właśnie na rynek trafiła jej najnowsza płyta pt. "OdNowa". Album jest symbolicznym zwieńczeniem 25-lecia pracy artystycznej Anity Lipnickiej, choć sama przyznała, że gdyby nie fani, zupełnie nie(...) nastoletnie dzieci - syn i córka. Ma z nimi świetne relacje, a one chętnie odwiedzają ojca i jego nową rodzinę w Polsce.  - Mój syn uwielbia Anity kuchnię i nieustannie pyta ją o różne przepisy - zdradza...

 • Lipnicka & Porter: Będzie córka!

  W lutym 2006 roku ma na świat przyjść pierwsze dziecko Anity Lipnickiej (30 l.) i Johna Portera (55 l.). Para, która tworzy duet również na scenie, ujawniła, że zna już płeć dziecka. "Na sto procent będzie to dziewczynka" - zapowiada popularna wokalistka.

 • Anita Lipnicka tego sobie nie wybaczy! To źle wróży dla jej małżeństwa!

  ...wyjątkowy. Niestraszne mu żadne sprawy domowe, jak pralka, zmywarka, zakupy, gotowanie czy opieka nad dzieckiem". Mark ma dwoje dzieci w wieku zbliżonym do Poli (13 l.), córki Lipnickiej ze związku z Johnem(...) wiedzę przekazuje Poli. Córka też namawia ją na odnowienie ślubów. W tej sytuacji Mark powinien już szukać biletów na grecką Hydrę. Decyzja wydaje się podjęta.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Anita Lipnicka ma córkę!

  W piątek, 24 lutego, na świat przyszła Pola Porter, córeczka Anity Lipnickiej (30 l.) i Johna Portera (55 l.), tworzących duet nie tylko na scenie, ale także prywatnie. To ich pierwsze wspólne dziecko. Na oficjalnej stronie duetu możemy przeczytać krótki komunikat.

 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy" pokazała męża i nowy dom

  Po wielkim sukcesie z zespołem Varius Manx, burzliwym związku z Johnem Porterem i kilku solowych projektach w życiu Anity Lipnickiej (42 l.) nadszedł czas na kolejne zmiany.

 • Zazdrosny o Anitę Lipnicką

  W związku Anity Lipnickiej i Johna Portera wcale nie jest bajkowo - czytamy w "Fakcie".

 • John Porter przedstawił Anicie Lipnickiej nową partnerkę. Kim jest?

  Od rozstania Anity Lipnickiej (42 l.) i Johna Portera (67 l.) minęły dwa lata. Ona wyszła za mąż, on ma nową partnerkę, ale nie chce zakładać rodziny...

 • Dlaczego Anita żegna Johna?

  Anita Lipnicka i John Porter opowiadają o przyczynach zakończenia artystycznej współpracy.

 • Anita Lipnicka i John Porter: Kochać to... pozwolić odejść!

  ...piosenkarzem i malarką. Czytaj dalej na następnej stronie Przed laty podobne emocje towarzyszyły scenicznym występom Portera i Lipnickiej. Zakochani wspólnie inspirowali się do tworzenia(...) na nową ukochaną. Jego córka z pewnością już ją poznała... Co na to jej mama? "Anita cieszy się, że John ułożył sobie życie. Nie ma w niej zawiści. Sama też chciałaby znów się zakochać, ale na razie...

 • Lipnicka i Porter: Dziecko w drodze

  Anita Lipnicka (30 lat) i John Porter (55 lat) oczekują potomka. Tak przynajmniej donosi gazeta "Fakt", której tajemnicę ujawniła mama wokalistki. Sami zainteresowani póki co nie wypowiadają się na ten temat.

Zdjęcia na temat: córka lipnickiej
 • Pola
Wideo na temat: córka lipnickiej
 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy": tak wygląda jej nowy mąż i nowy dom

  wówczas, że będę miała jeszcze taką najmocniejszą z możliwych - mówi. Córka Anity i dwójka dzieci Marka, obecnego męża wokalistki, tworzą dużą patchworkową rodzinę. - Mark jest mega kochany, bardzo

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.