• Informacje na temat:

  córka madonny z mamą

Artykuły na temat: córka madonny z mamą
 • Ludzie aż zamarli, gdy zobaczyli córkę Madonny w "orgii". Jest filmik!

  Lourdes Leon (23 l.), czyli córka Madonny (61 l.), postanowiła pójść w ślady mamy i zacząć szokować kontrowersyjnym zachowaniem. Ostatnio w sieci pojawił się filmik, w którym można zobaczyć młodą celebrytkę podczas udziału w "orgii”!

 • Córka Madonny uczy się Kabały

  3-letnia malawijska dziewczynka Mercy James uczęszcza na spotkania Kabały ze swoja nową mamą.

 • Lourdes Maria Ciccone Leon (20 l.), podobnie jak jej sławna mama, jest często śledzona przez paparazzich. Ci ostatnio zrobili jej zdjęcia na plaży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie nieogolone pachy modelki. Czyżby aż tak spieszyła się do leżakowania, że zapomniała o depilacji?

 • Madonna skrytykowana przez córkę

  Lourdes, 9-letnia córka Madonny, ostro skomentowała styl ubierania się swojej matki. Dziewczynka podobno jest "zażenowana" kreacjami popularnej wokalistki, znanej z odważnych strojów. Zażyczyła sobie, żeby Madonna ubierała się jak "inne normalne matki".

 • Córka wstydzi się Madonny

  Romanse z młodymi modelami, dzikie imprezy - Madonna szaleje, a jej 14-letnia córka Lourdes uważa, że to żenujące. Co więcej, jest wściekła, że matka kompromituje ją w oczach znajomych.

 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek Madonny, Carlos Leon, nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes. Osobisty trener fitness, a obecnie aktor, był związany z Madonną w latach 1994-1997.

 • Córka Madonny chce być aktorką

  Lourdes Leon, córka Madonny ze związku z trenerem fitness Carlosem Leonem, chce tak jak matka zostać gwiazdą, jednak nie muzyki, ale filmu.

 • Madonna wycięła córkę z filmu

  Córka Madonny, Lourdes, miała zadebiutować w filmie swojej sławnej mamy - "W.E.". Gwiazda jednak wycięła scenę z córką na etapie końcowego montażu.

 • Maddonna żyje w strachu o swoje dzieci!

  Gwiazda pop rzadko opowiada w wywiadach o swoich dzieciach. Przypomnijmy, że Madonna jest mamą czwórki pociech - 16-letniej Lourdes i 12-letniego Rocco oraz adoptowanych 8-letniego Davida i rok młodszej Mercy. W końcu postanowiła zrobić wyjątek i wypowiedziała się na temat swoich latorośli a także siebie jako matki. Okazuje się, że jest nadopiekuńczą mamą! "Ciągle się o nie martwię...

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...nie wychodziła. Małe bliźniaki już teraz sterują karierą swojej mamy... Lourdes, córka Madonny Zanim ktokolwiek słyszał o Suri Cruise, to ona brylowała w rankingach na najbardziej rozpieszczone dziecko. Dziś Lourdes, córka Madonny i masażysty Carlosa Leona ma już trzynaście lat i w pełni korzysta z tego, że jej mama jest zapracowana i... nieprzyzwoicie bogata. Lourdes ma oczywiście rodzeństwo...

Wideo na temat: córka madonny z mamą
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.