• Informacje na temat:

  córka marcina prokopa

Artykuły na temat: córka marcina prokopa
 • Brat Marcina Prokopa idzie w jego ślady

  ...dziennikarz sam nie jest skory do brylowania w towarzystwie. Drugim wielkim marzeniem Marcina było rodzeństwo. Tak bardzo go pragnął, że wymyślił sobie brata. Nadał mu nawet imię - Daniel. Rozmawiał z nim(...) jednak, że nie brzmi to dobrze i ostatecznie młodszy brat Marcina został Sebastianem. Ze względu na dużą różnicę wieku długo nie mieli o czym rozmawiać. Kiedy młodszy Prokop szedł do przedszkola...

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

 • Marcin Prokop przyznał się do pobicia! Nie do wiary

  Dziś Marcin Prokop (42 l.) uchodzi za jednego z najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych. Widzowie kochają dziennikarza za jego dystans do siebie i poczucie humoru. Fani tym bardziej zdziwili się, gdy na jaw wyszły nieznane fakty z życia Prokopa związane z pobiciem kolegi!

 • Marcin Prokop uwielbia spory

  Pisaliśmy w zasadzie osobno. Żaden z nas nie wiedział, co zawierać będzie część drugiego - zdradza Marcin Prokop, który wspólnie z Szymonem Hołownią napisał kolejną książkę. Co ciekawe zadedykował ją... Dorocie Wellman.

 • Marcin Prokop obiecał córce, że rodzina się powiększy. Słowa dotrzymał

  ...zdjęciami z najnowszą miłością. Pojawiają się fotografie w samochodzie, przy laptopie, w objęciach, a nawet w pościeli! A zaczęło się od niewinnej prośby 10-latki...  W czerwcu zeszłego roku córka Marcina, Zosia, poprosiła o powiększenie rodziny. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ dziennikarz znany z żywiołowości na ekranie w życiu prywatnym jest zupełnie inny. Każdą decyzję długo rozważa. Musi...

 • Kogo kocha Marcin Prokop?

  Przed nami ostatni odcinek 6. edycji "Mam talent!". Marcin Prokop, który prowadzi program od samego początku, zdradza, jakim talentem sam może się pochwalić i czego lęka się... w tańcu.

 • Zdjęcie gołego Prokopa w łóżku trafiło do sieci! Ma towarzysza!

  Marcin Prokop zamieścił ostatnio zdjęcie ze swojej sypialni. Dziennikarz ma nowego kompana do wylegiwania się w pościeli...

 • Prokop debiutuje w kinie

  Marcin Prokop, popularny prezenter telewizyjny i jeden z gospodarzy programu "Mam talent!", postanowił spróbować swych sił w kinie. Już niebawem usłyszymy go w filmie "Renifer Niko ratuje święta" .

 • Prokop przyjmie propozycję BBC i wyemigruje z Polski?

  Jest autentycznym gwiazdorem TVN, popularnym, a przy tym - co ważniejsze - powszechnie lubianym. Jednak wkrótce Marcina być może będziemy mogli oglądać tylko w telewizji brytyjskiej. Dziennikarz(...) widzianej oczami obcokrajowca. Dlaczego padło właśnie na Prokopa? Gdy szukano charyzmatycznych prezenterów, którzy potrafią opowiadać o wędrowaniu z tym specyficznym dla wyspiarzy poczuciem humoru, to...

 • Marcin Prokop i Czesław Mozil spierają się o Miley Cyrus

  "Robienie z siebie wyuzdanej ladacznicy nie jest fajne" - uważa Marcin Prokop. "Jest świetną wokalistką" - ripostuje Czesław Mozil.

Wideo na temat: córka marcina prokopa