• Informacje na temat:

  córka michaela jacksona

Artykuły na temat: córka michaela jacksona
 • Paris Jackson na odwyku!

  Jedyna córka nieżyjącego króla muzyki pop, Michaela Jacksona, sama ujawniła swoje problemy w internecie. Nie nadążała z odpowiadaniem na komentarze, jakimi zarzucali ją wielbiciele zmarłego ojca i wpadła w furię. "Myślicie, że cały dzień będę spędzać na rozmawianiu z wami, a ja muszę iść na spotkanie Anonimowych Alkoholików!" - napisała. Dziewczyna przeszła niedawno kurację odwykową...

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • Córka Michaela Jacksona chce zamieszkać z biologiczną matką!

  Początek 2014 r. Paris Jackson, 15-letnia córka zmarłego króla popu Michaela Jacksona, powitała z rodzeństwem i z mamą Debbie Rowe (55 l.). Czy to oznacza, że zamieszka z nią na stałe? To była jej pierwsza wizyta od pamiętnego dnia, gdy próbowała popełnić samobójstwo. 5 czerwca ubiegłego roku połknęła sporą garść tabletek, zraniła się nożem kuchennym, po czym zadzwoniła na pogotowie...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Córka Jacksona próbowała się zabić

  Paris, 15-letnia córka Michaela Jacksona, chciała popełnić samobójstwo.

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Nie żyje ojciec Michaela Jacksona. ​Joe Jackson miał 89 lat

  W środę 27 czerwca, dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci Michaela Jacksona, zmarł Joe Jackson, ojciec króla popu. Muzyk przegrał walkę z rakiem. Miał 89 lat.

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • Paris Jackson przeszła metamorfozę! Poznajecie ją?

  Córka zmarłego Michaela Jacksona wyrosła na piękną kobietę. Wydaje się, że 17-latka uporała się już z problemami, które zmusiły ją do podjęcia terapii. Przypomnijmy, że Paris bardzo ciężko znosiła(...) zaczęły ją nękać. Teraz Paris wygląda wręcz kwitnąco! Co więcej nastolatka zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Córka zmarłego króla pop postawiła tym razem na ognisty, czerwony kolor, który...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.