• Informacje na temat:

  córka muchy

Artykuły na temat: córka muchy
 • Anna Mucha nie żałuje pieniędzy na edukację córki

  ...dowiedzieć "Dobremu Tygodniowi", córka gwiazdy została przyjęta. - Ania chciała, żeby jej Stefa miała szansę nie tylko uczyć się na wysokim poziomie, ale też żeby trafiła do miejsca, gdzie się...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Anna Mucha może stracić wzrok!

  ...„Super Express” martwi się o zdrowie Anny Muchy (34 l.). Jeśli zdecydowałaby się ona na trzecie dziecko, ryzykowałaby, że oślepnie!

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "M jak miłość": Mucha nie siada

  ...podczas urlopów, to ganianie wokół basenu i zastanawianie się, czy moja córka na przykład samodzielnie nie nurkuje. Rozmawiał Kuba Zajkowski...

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • Mucha boi się, że straci przez Sochę sporo pieniędzy!

  ...stanowi to główne źródło dochodów aktorki, które pozwala jej na życie na naprawdę wysokim poziomie. Niestety, jej córka rośnie jak na drożdżach, a ukochany Marcel Sora nie chce zgodzić się na kolejne(...) dziecięcych artykułów można zbijać takie kokosy. Czy naprawdę przyszłe mamy marzą o tym, aby ich dzieci miały kocyk czy wózek od Muchy albo Sochy?

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

Zdjęcia na temat: córka muchy
Wideo na temat: córka muchy
 • Mucha leci z córką do Nowego Jorku

  Anna Mucha wyznała Katarzynie Olubińskiej z "Dzień Dobry TVN", że planuje zabrać swoją córkę Stefanię w podróż do Nowego Jorku. "Mamy zamiar jeść hamburgery i frytki, chodzić na Broadway i oglądać świat z perspektywy dziecka" - zdradziła Mucha.

 • Mucha o ciąży: Wpadłam

  Anna Mucha otwarcie przyznaje, że jej córka Stefania nie była planowana. Świadomie aktorka prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dziecko. Dziś nie żałuje i podkreśla, że "wcale nie przestała być atrakcyjna dla mężczyzn"...

Dyskusje na temat: córka muchy
 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  "Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska." Czy ktoś wierzy w takie brednie. Jak jest taką drętwą, sztuczną i mierna ą aktorką jak jej matka, to źle wróżę serialowi. Biorą do tego serialu miernoty, by nie wyróżniali się aktorsko na tle Muchy, Cichopek czy Mroczków.

 • Re: Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ostatni przestałem oglądać. To wyjątkowy gniot. Pieniądze wyrzucone w błoto (albo rozlewisko). Frycz, Braunek, jej córka Orina i Brodzik to najbardziej beznadziejne aktorki. Braunek jak była(...) miłość" i znikną Muchy, Cichopki i Mroczki.