• Informacje na temat:

  córka muzyka rockowego joanna b

Artykuły na temat: córka muzyka rockowego joanna b
 • Seksafera: Córka znanego muzyka skazana

  Joanna B., córka znanego muzyka rockowego, dostała karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i nakaz zwrotu 30 tys. zł pochodzących z przestępstwa. Jej matka, Danuta B. - półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny, a Karolina Z. (Kinia) wyrok trzech lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Każda z oskarżonych miała zorganizować od kilku do nawet...

 • Znany muzyk spał z ponad 100 prostytutkami!?

  Seksafera, w którą zamieszana była Joanna B., córka lidera Lady Pank, zatacza coraz szersze kręgi. Do korzystania z usług „luksusowych prostytutek” przyznał się właśnie lider innego zespołu rockowego.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  Mogą pochwalić się rzeszą wiernych fanów i przebojami, które przetrwały próbę czasu. Zaczynały dwadzieścia lat temu, kiedy muzyka niosła treść i nie była wyłącznie produktem. Jak zmieniły się i co dzisiaj robią wokalistki lat 90.?

 • Maciej Orłoś boi się o przyszłość: Mam nadzieję, że będę mógł spokojnie pracować w TVP

  ...kumplem, zawsze natomiast jestem autorytetem. Co jest waszą wspólną pasją? - Muzyka. Bardzo lubię jej słuchać, chociaż nie znam nut. Dla mojego 25-letniego syna Antka muzyka jest całym życiem(...) razem w tenisa i jeździmy na gokartach. Dużo też rozmawiamy. Na jakie tematy? - Jest ich sporo. Dotyczą głównie zainteresowań moich dzieci. Córka Mela chodzi do szkoły muzycznej i gra na flecie...

 • Serialowy przewodnik

  ...mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? "M jak miłość" odc.904 Mirkę prześladuje dawny klient, Karol. Joanna odbiera wyniki badań od ginekologa. Okazuje się, że(...) się nie czytać zapisków córki, w końcu jednak ulegają pokusie. Cała rodzina marzy o wakacjach w ciepłych krajach. Okazuje się jednak, że Joanna boi się latać samolotem. Wkrótce kobieta ma niegroźny...

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdźcie, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • "Krzyżacy": Premiera płyty

  - To fantastyczna muzyka, która może żyć swoim własnym życiem - tak wydaną w środę (8 czerwca) płytę z rock-opery "Krzyżacy" zapowiada Olga Szomańska, sceniczna Danuśka.

 • "Krzyżacy" wychodzą w plener

  W maju odbędą się pierwsze plenerowe pokazy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Na 8 czerwca zaplanowano premierę płyty z muzyką ze spektaklu.

 • Rock-opera "Krzyżacy": Czegoś takiego nie było

  - Tego jeszcze nie było - zgodnie zapowiadają twórcy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Premierowy pokaz odbędzie się w czwartek (30 grudnia), w Sali Kongresowej w Warszawie.