• Informacje na temat:

  córka nicholsona

Artykuły na temat: córka nicholsona
 • Jack Nicholson dopiero po latach odkrył prawdę o swojej matce. To był szok!

  Lakers. Polański rozwalił telewizor, a Jack na znak protestu rozebrał się do naga. W czasie kręcenia "Chinatown" na jaw wyszły tajemnice dzieciństwa Nicholsona. Przygotowujący o nim artykuł(...) słyszała (w 1981 r. Nicholsonowi urodziła się córka z romansu z modelką, Winnie Hollman), ale teraz powiedziała: dość i... dotkliwie pobiła Jacka.  Matką okazała się Rebecca Broussard, młoda aktorka, z którą...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Jack Nicholson: Był okłamywany przez całą swoją rodzinę!

  Jack Nicholson (78 l.), wybitny hollywoodzki aktor, nie spodziewał się nawet, jak wielki sekret ukrywała przed nim przez lata cała jego rodzina...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Wojciech Fibak się rozwodzi

  Polaków, kolekcjoner malarstwa, właściciel wielu nieruchomości, przyjaciel światowej sławy muzyka Erica Claptona i hollywoodzkich gwiazd: Jacka Nicholsona i Roberta De Niro. Ona - piękna panna z dobrego(...). Szczęście dopełniło się, gdy urodziła im się córka Nina. Mówili o niej "nasza perełka". Ułożyli sobie także stosunki z byłą rodziną Wojciecha - z żoną Ewą przyjaźnili się, a Olga jego młodszą córkę...

 • Jack Nicholson ma córkę w Danii

  Jack Nicholson (68 l., "Schmidt" ) przez 24 lata ukrywał fakt posiadania córki! 24- letnia Dunka Honey Hollman wyznała w wywiadzie dla amerykańskiego tabloida "National Enquirer", że regularnie odwiedza swego słynnego ojca w Hollywood, pomimo faktu, że Nicholson utrzymywał w tajemnicy przed mediami swoje ojcostwo.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  „Twin Peaks” autorstwa Davida Lyncha i Marka Frosta to serial, który wszedł do kanonu inteligentnych i zaskakujących produkcji telewizyjnych. Historia śledztwa w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny z małego miasteczka – Laury Palmer – z odcinka na odcinek staje się coraz dziwniejsza, przekraczając niezauważalnie granicę między jawą a koszmarem sennym. Agent FBI, Dale Cooper, poszukując sprawcy wkracza na front odwiecznej wojny między dobrem a złem – uosabianymi przez Białą i Czarną Chatę. Co...

 • Jack Nicholson na emeryturze?

  Jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, trzykrotny laureat Oscara, Jack Nicholson, najprawdopodobniej nigdy już nie zagra. Zagraniczne media informują, że aktor zakończył karierę.

 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  "Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.

 • Julianne Nicholson: Kobieta pełna tajemnic

  Dzień przed ceremonią wręczenia Złotych Globów Julianne Nicholson wyznała mi, że nie ma zamiaru w niej uczestniczyć. - Będę oglądać ją, siedząc na kanapie, w piżamie, kiedy już położę dzieciaki spać.

Dyskusje na temat: córka nicholsona