• Informacje na temat:

  córka paulina młynarskiej

Artykuły na temat: córka paulina młynarskiej
 • Paulina Młynarska wróciła do koszmaru sprzed 30 lat!

  To rodzice podsunęli Paulinie Młynarskiej (45 l.) pomysł, by zagrała u mistrza. Ucieczka z Polski, depresja, cztery rozwody... Czy wydarzyłyby się, gdyby nie stanęła przed kamerą?

 • Paulina Młynarska i Wielkanoc w Zakopanem

  Dziennikarka Paulina Młynarska uwielbia jeździć na nartach w czasie Wielkanocy. Od lat mieszka w Zakopanem i doskonale zna uroki Kasprowego Wierchu na początku wiosny. "To doskonały czas na narty" - zdradza PAP Life Młynarska.

 • Agata Młynarska dumna z córki. Sylwia Mor-Zbucka założyła fundację i pomaga dzieciom z domów dziecka

  ..., przybrana córka Agaty Młynarskiej. Z przejęciem opowiadała o Fundacji Program Pomocy Pierwsza Praca, w której działa. O tym, z jakimi problemami borykają się wychowankowie domów dziecka, jak czują się(...) uszczęśliwiona dziennikarka na Facebooku i zamieściła zdjęcie Sylwii ze studia telewizyjnego. To właśnie ona uczyła ją empatii, pomagania innym. Słowa uznania przesłała też Paulina Młynarska. "Sylwia...

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Córka Wojciecha Młynarskiego nie ma szczęścia, odkąd wróciła do Telewizji Publicznej jesienią 2013 r. Najpierw miała poważne kłopoty ze zdrowiem, przez co na pewien czas zniknęła z ekranu. Później(...) Młynarską w "Świat się kręci". Aż wreszcie TVP potwierdziła oficjalnie, że Anna Popek dołączy do duetu prowadzących Świat się kręci - Młynarskiej i Artura Orzecha. Czy to oznacza, że Agata Młynarska...

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Paulina Młynarska wściekła. Jej pies został pogryziony!

  Paulina Młynarska (45 l.) na długo zapamięta spacer ze swoim pupilem 17 stycznia...

 • Pinnawela: Podróż po umyśle kobiety

  Po trzyletniej przerwie ukaże się nowa płyta Pinnaweli, czyli Pauliny Przybysz znanej z Sistars. Album "Renesoul" ukaże się na Dzień Kobiet, 8 marca.

 • Paulina Młynarska oburzona! Opiekunka zrobiła zdjęcia choremu ojcu i przekazała tabloidom!

  ...upublicznienie takich zdjęć rozwścieczyło jego rodzinę. Okazuje się, że fotki tabloidowi przekazała opiekunka, o czym poinformowała na Facebooku oburzona Paulina! W kolejnym wpisie córka Wojciecha(...) rodzinnych spraw na łamach gazet. Niedawno Paulina wściekła się na Agnieszkę Jastrzębską, która na swoim blogu obwieściła, że Wojciech Młynarski miał udar, a jego stan jest dramatyczny!  "Dziś ogłaszacie...

 • Pinnawela: Księżniczka pod dresiarską bluzą

  Zbiór obrazków Pauliny Przybysz trafił na okładkę jej drugiej płyty nagranej pod szyldem Pinnawela - "Renesoul". Album ukaże się 14 marca, czyli kilka dni później, niż pierwotnie planowano.

Wideo na temat: córka paulina młynarskiej
 • Młynarska rozmawiała o seksie z 3-letnią córką!

  Paulina Młynarska intensywnie promuje swoją nową książkę, którą napisała wraz ze swoją córką, Alą. To wybitne dzieło ma podobno pomóc rodzicom w przeprowadzaniu rozmów z dziećmi nt. seksu. Okazuje się, że Paulina zaczęła takie rozmowy dość wcześnie. Swoją pociechę o "tych sprawach" informowała już, gdy ta miała zaledwie 3 lata! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...