• Informacje na temat:

  córka pauliny holtz

Artykuły na temat: córka pauliny holtz
 • Joanna Żółkowska i Paulina Holtz: Za nimi trudny czas!

  Dwa lata temu los poddał Joannę Żółkowską (66 l.) i Paulinę Holtz (39 l.) ciężkiej próbie. Teraz życie dopisało ciąg dalszy tej historii. Choć nie obyło się bez nerwów, ich relacje na tym nie ucierpiały.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

 • Joanna Żółkowska: Z córką w serialu

  Jej siostra i córka też zostały aktorkami. A życiowym partnerem jest reżyser...

 • Podwójne urodziny!

  ...23 lutego był bardzo ważnym dniem dla dwóch gwiazd serialu "Klan" - Pauliny Holtz, czyli Agnieszki Lubicz, i Tomasza Stockingera, czyli doktora Pawła Lubicza, ojca Agnieszki Lubicz. Oboje obchodzili tego dnia urodziny!

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

 • Niecierpliwie czekają na premierę

  Trwają ostatnie próby przed zaplanowaną na najbliższą niedzielę premierą sztuki "Po co są matki", w której Joanna Żółkowska i Paulina Holtz, czyli Anna Surmacz-Koziełło i Agnieszka Lubicz z "Klanu", wcielają się w matkę i córkę.

 • "Klan": To już 15 lat!

  15 lat temu - 16, 17 i 18 czerwca 1997 roku - Program 1 TVP wyemitował trzy pilotażowe odcinki serialu "Klan", który zgłoszony został, obok "Złotopolskich" i "Zaklętej", do ogłoszonego kilka miesięcy wcześniej konkursu na pierwszą polską telenowelę.

 • Joanna Żółkowska jest szczęśliwa w związku

  ...teatrze - mówi Joanna. Związek z ojcem Pauliny, reżyserem Witoldem Holtzem (78 l.), zakończył się, gdy dziewczyna miała 13 lat. - Rozstaliśmy się bez koszmarów, ale wszyscy boleśnie to przeżyliśmy(...) zawodu nauczyła też swoją córkę, Paulinę Holtz (39 l.), która w "Klanie" gra rolę Agnieszki. Sympatyczna jedynaczka jest dumą swojej mamy. To, że zdecydowała się iść w jej ślady, dla Joanny było miłym...

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

Zdjęcia na temat: córka pauliny holtz
Wideo na temat: córka pauliny holtz
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.