• Informacje na temat:

  córka penelope

Artykuły na temat: córka penelope
 • Penelope Cruz ukrywała ciążę?

  Penelope Cruz (40 l.) została wraz z rodziną przyłapana na plaży. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda miała ciążowe krągłości…

 • Hanson: Jest córka

  Taylor Hanson, 22-letni wokalista i klawiszowiec, "środkowy" z trzech braci tworzących amerykańską grupę Hanson, po raz drugi został ojcem. Jego żona Natalie we wtorek, 19 kwietnia, urodziła córkę Penelope.

 • Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

  Baby boom trwa! Hiszpańska aktorka Penelope Cruz (39 l.), podobnie jak księżna Kate, została wczoraj (22 lipca) mamą.

 • Penelope Cruz: Gorące sceny

  W najnowszym obrazie włoskiego reżysera Sergio Castelitto "Born Twice" Penelope Cruz (38 l.) zobaczymy w erotycznych scenach z Emile'em Hirschem (27 l.).

 • ...swoimi pociechami. Zdjęcia ukazały się w kolorowych mediach zza oceanu głównie z jednego powodu. Pociecha celebrytki, 3-letnia Penelope, niosła w ręce niebotycznie drogą torebkę, o której marzy...

 • Penelope Cruz widziała córkę Toma Cruise'a

  Penelope Cruz (32 l., "SEXiPISTOLS" ) dołączyła do grona nielicznych, którzy mieli okazję oglądać dziecko Toma Cruise'a (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ). Aktorka zaraz po wizycie u maleńkiej Suri opowiedziała o swoich wrażeniach mediom.

 • Zemsta o jasnych oczach

  Kapitan Caradec podejmuje próbę schwytania Olivii, która nadal się ukrywa. W jego ręce trafia jednak pendrive z nagraniem, na którym Penelope Delisle zleca...

 • Kogo zagra Penelope Cruz?

  Producent Jerry Bruckheimer zdradził, że w czwartej części "Piratów z Karaibów" Penelope Cruz wcieli się w postać córki przeciwnika Jacka Sparrowa - Czarnobrodego (Ian McShane).

 • Ivar Mountbatten: Pierwszy taki ślub!

  ...- pierwsze historyczne gejowskie małżeństwo w rodzinie Windsorów!  Do niedawna arystokrata był mężem Penelope Thompson. Wzięli ślub w 1994 r. i mają trzy córeczki. Kiedy w marcu 2016 r. poznał na nartach(...) w wywiadzie. Wcześniej, osiem lat temu, lord rozwiódł się z żoną. Teraz Penelope Thompson wykazała pełne zrozumienie dla jego planów. Tak pełne, że podczas ceremonii w prywatnej kaplicy na terenie...

 • Penelope Cruz w remake'u "Fanfan Tulipan"

  Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" , "Kapitan Corelli" , "Rącze konie" ) będzie gwiazdą nowej wersji słynnego filmu przygodowego z 1952 roku "Fanfan Tulipan". Hiszpańska aktorka wystąpi u boku Vincenta Pereza ( "Królowa potępionych" ).

Wideo na temat: córka penelope
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.