• Informacje na temat:

  córka pilsudskiego

Artykuły na temat: córka pilsudskiego
 • Jarosław Bieniuk ma powody do radości i dumy. Chodzi o jego córkę

  ...- podkreśla źródło gazety. Piłkarz musi się jednak przygotować na to, że jego córka już niedługo przestanie być małą dziewczynką. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

 • Gabi Kurylewicz o pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej: Gdyby to ode mnie zależało...

  Gabi Kurylewicz, córka Wandy Warskiej i Andrzeja Kurylewicza, wypowiedziała się na temat... pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej, który powstał na placu Piłsudskiego w Warszawie. Jej zdaniem powinien on wyglądać nieco inaczej niż ten autorstwa Jerzego Kaliny.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Dziewczynka z zapałkami

  ODCINEK 13. DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI Maj 1926. W Lanckoronie między Kamilem i Lalą trwa wojna. Anna próbuje ratować córkę, lecz sprawy wymykają się spod...

 • Aktor zginął w katastrofie

  Janusz Zakrzeński, popularny aktor filmowy i teatralny, znany m.in. jako odtwórca ról marszałka Józefa Piłsudskiego i Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem", zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Miał 74 lata.

 • Oliwia Bieniuk może liczyć na wsparcie ze strony Katarzyny Figury. Zrobi karierę aktorską?

  W Gdyni mieszka już prawie sześć lat. - To moje miejsce na ziemi - mówi Katarzyna Figura.  W tym mieście odnalazła się doskonale, ma tu już grono przyjaciół i pracę w Gdyńskiej Szkole Filmowej. O studiowaniu w tej szkole marzy Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej.  Oliwia jest uczennicą I klasy IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni - tego samego, które kończyła...

 • Natasza Urbańska triumfuje

  - W moim życiu wszystko ruszyło z kopyta, ciesze się - mówi "Show" szczęśliwa Natasza Urbańska. W nowym filmie Jerzego Hoffmana zagra główną rolę i zadebiutuje u boku najlepszych polskich aktorów.

 • Tabloid ujawnia, na co zmarła Kazimiera Utrata! Serialową ciocię Stasię zabiły upały?!

  ...tropikalne wręcz upały. Serce 86-latki nie wytrzymało... "Zmarła na zawał w swoim mieszkaniu, w obecności córki. Dały jej w kość ostatnie upały. Miała zawał. Zmarła w domu, na urlop przyjechała do niej córka...

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

Wideo na temat: córka pilsudskiego
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.