• Informacje na temat:

  córka polskiego rockmana

Artykuły na temat: córka polskiego rockmana
 • Robert Litza Friedrich: Moje życie jest pełne cudów!

  Robert Litza Friedrich (48 l.) w młodości prowadził życie rockmana i nie stronił od używek. Dziś jest ojcem siódemki dzieci, a w pionie trzyma go Bóg.

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Kultowy serial "MacGyver" powraca!

  ...wyróżnić udział w "Mulholland Drive". Na planach seriali gości chętnie, ostatnio można było oglądać go w "Agentach NCIS", "Bez skazy", "Kościach" czy "W garniturach". Jak na rockmana przystało ma...

 • "The Osbournes" w MTV Polska!

  Sitcom "The Osbournes", którego bohaterami są Ozzy Osbourne, jego żona Sharon, córka Kelly i syn Jack, od 7 maja będzie emitowany w MTV Polska pod tytułem "Rodzina Osbourne'ów". Z familią szalonego rockmana będzie się można spotykać w każdy wtorek, od godziny 23:30.

 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  ...dzieci. Przeżywa pan syndrom opuszczonego gniazda? - Syn ma dwadzieścia siedem lat, córka dwadzieścia trzy, więc najwyższy czas, żeby zacząć samodzielne życie. Sam miałem dwadzieścia siedem lat...

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • Druga część "The Osbournes" w Anglii?

  Stacja MTV rozpoczęła negocjacje z rodziną Osbourne’ów w sprawie realizacji drugiej części sitcomu "The Osbournes". Pomimo spektakularnego sukcesu pierwszej serii, nie będą one łatwe, gdyż familia słynnego rockmana, w szczególności córka Kelly i syn Jack, naciskają na swoich rodziców, aby kolejne odcinki nie były realizowane w posiadłości w Beverly Hills, lecz w domu Ozzy’ego w Anglii.

 • Rock, magia i... Kloss

  Wielki powrót Hansa Klossa, zrealizowana na nowo baśń o Królewnie Śnieżce, przygody ekscentrycznego rockmana, przerażająca historia o opętanej przez demony kobiecie. Filmowe premiery zafundują widzom skrajne emocje.

 • "Nie spieszymy się"

  , jak z udergroundowego i amatorskiego zespołu T.Love stał się gwiazdą, jakich piosenek nie lubi już śpiewać na koncertach i czy nie dopada go syndrom podtatusiałego rockmana.