• Informacje na temat:

  córka presleya

Artykuły na temat: córka presleya
 • Lisa Marie Presley przyłapana pod kliniką

  Mogłoby się wydawać, że córka legendarnego artysty Elvisa Presleya ma życie usłane różami. Nic bardziej mylnego. Aktorka i piosenkarka już jako dziecko przeżywała gehennę. Kiedy miała niespełna 10(...) rozwódką, a z ostatnim mężem toczy walkę w sądzie o prawa do opieki nad ich córkami bliźniaczkami. Wygląda też na to, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Paparazzi przyłapali bowiem Lisę Marie Presley...

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Lisa Marie Presley rozwodzi się po raz czwarty!

  Córka Elvisa Presleya po raz pierwszy wyszła za mąż w 1988 roku. Małżeństwo z Dannym Kenoughem przetrwało sześć lat. Kolejne, z Michaelem Jacksonem, tylko dwa lata, podobnie zresztą jak trzecie, z Nicolasem Cage. Kiedy w 2006 roku poślubiła Michaela Lockwooda, wydawało się, że w końcu spotkała tego jedynego. Niestety, jak donoszą zagraniczne media, para rozwodzi się po dziesięciu latach...

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • Lisa Marie Presley musi iść na odwyk!

  Córka Elvisa Presleya uzależniła się od substancji odurzających, gdy była nastolatką. Niestety, do tego doszło jeszcze uzależnienie od leków, a także alkoholu. Choć w jej życiu nie brakowało trudnych chwil, były okresy, kiedy czuła się szczęśliwa i spełniona. Gwiazda w 2006 roku wyszła za mąż za Michaela Lockwooda, sześć lat temu urodziły im się bliźniaki. Przez długi czas wydawało się, że...

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

 • 18-letni Presley Gerber rozbiera się na plaży

  ...także córka Crawford, Kaia.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Chicago Fire

  W jednostce zjawiają się dwaj strażacy z Toronto, Gavin i Presley, by przyjrzeć się metodom pracy amerykańskich kolegów. Moutch nie jest zadowolony z wizyty...

 • Pamięci Elvisa Presleya: Tysiące fanów i podziękowania od rodziny

  W Graceland tysiące fanów Elvisa Presleya upamiętniło przypadającą w czwartek (16 sierpnia) 35. rocznicę jego śmierci. Ku ich zaskoczeniu w wigilię rocznicy powitały ich była żona gwiazdora Priscilla i jej córka Lisa Marie.

Wideo na temat: córka presleya
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.