• Informacje na temat:

  córka prezydenta kwaśniewskiego

Artykuły na temat: córka prezydenta kwaśniewskiego
 • Wałęsa nie akceptuje partnera córki!

  ...13 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Iławie Brygida Wałęsa (28 l.), córka Danuty i Lecha, wzięła ślub. Na uroczystości zabrakło jednak jej znanego ojca. Dlaczego?

 • Kwaśniewska szuka pracy

  Ola Kwaśniewska (27 l.), córka b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nadal nie ma oficjalnego zatrudnienia choć od jej rozstania się ze stacją TVN, gdzie ostatnio udzielała się etatowo w programie "Dzień Dobry TVN", minęło już sporo czasu.

 • Aleksandra Kwaśniewska świętuje 40. rocznicę ślubu rodziców

  Ależ radość w rodzinie byłego prezydenta! Jolanta (64 l.) i Aleksander (65 l.) Kwaśniewscy właśnie obchodzili 40. rocznicę ślubu. O tym ważnym wydarzeniu na Instagramie napisała ich córka, Ola (38 l.). Jej rodzice po tylu latach nadal tworzą udane małżeństwo.

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale – jak czytamy w jednym z tygodników – pozostaje uczucie pewnego niespełnienia. Jak odnoszą się do tego ich najbliżsi? Gazeta cytuje rzekome słowa Aleksandra Kwaśniewskiego (62 l.).

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Tak przez lata zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Zdjęcie z młodości to hit!

  Jolanta Kwaśniewska (63 l.) do świadomości opinii publicznej trafiła, gdy jej mąż objął urząd prezydenta. Wielu Polakom kojarzy się z szykiem, elegancją, ale i oczywiście z działalnością charytatywną. Lecz jaka była przed tym, gdy trafiła na świecznik? Czym się zajmowała, jak wyglądała?

 • Cóż to będzie za ślub!

  22 września uwaga mediów skupi się tylko na nich. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha będzie najważniejszym wydarzeniem towarzyskim tego roku.

 • Kwaśniewska wyrzucona z pracy

  Ola Kwaśniewska nie pojawi się już w TVN-ie. Dzisiejszy "Super Express" donosi, iż 27-letnia córka byłego prezydenta straciła pracę w telewizji, ponieważ próbowała bronić go na antenie po słynnej niedyspozycji Kwaśniewskiego na Filipinach.

 • Kwaśniewska straciła pracę na dobre

  Wszystko wskazuje na to, że prasa miała rację, donosząc o wyrzuceniu z pracy Aleksandry Kwaśniewskiej (26 l.). Coraz dłużej trwa nieobecność córki prezydenta na antenie TVN. Czy została odsunięta od obowiązków na zawsze?