• Informacje na temat:

  córka reese witherspoon

Artykuły na temat: córka reese witherspoon
 • Reese Witherspoon (41 l.) od lat walczy, by aktorki nie były dyskryminowane ze względu na płeć i wiek. Domaga się też takich samych stawek, jakie otrzymują mężczyźni. Dlatego nie dziwi, że zabrała głos w sprawie afery związanej z producentem Harveyem Weinsteinem.

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Jaka matka, taka córka?

  W wrześniu Ava Philippe, córka Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka") i Ryana Phillippe ("Podejrzany", "Strzelec"), skończy 19 lat. Na swoim koncie ma już kilka występów w "Entertainment Tonight(...) sławnej mamy? Lily-Rose Depp, to nazwisko mówi samo za siebie. Córka gwiazdora-skandalisty Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis ma zaledwie 19 lat, a już jest cenioną modelką. Zagrała też w kilku...

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Reese Witherspoon w ciąży

  Hollywoodzka gwiazda, Reese Witherspoon wraz z mężem Jimem Tothem spodziewają się swojego pierwszego potomka. To będzie trzecie dziecko aktorki. Reese ma już córkę Avę i syna Deacona z pierwszego małżeństwa z Ryanem Phillippem.

 • Whiterspoon boi się internetu

  Reese Witherspoon jest przerażona faktem, że jej dzieci korzystają z internetu. Aktorkę niepokoi, że syn i córka mogą dzięki temu być "wystawieni" internetowym drapieżnikom.

 • Dylemat znanej aktorki

  Wkrótce Reese Witherspoon (36 l.) znów będzie mamą. Jak przygotowuje na to dzieci z poprzedniego związku?

 • Reese Witherspoon szuka córki

  Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" , "Legalna blondynka 2" ) najprawdopodobniej wystąpi w dreszczowcu "Bunny Lake Is Missing". Obraz będzie opowieścią o kobiecie, która zawiadamia policję o zaginięciu córeczki. Stróże prawa nie znajdują jednak żadnego dowodu na istnienie dziewczynki. Wszyscy zaczynają podejrzewać, że bohaterka postradała zmysły.

 • ...udało się jeszcze ustalić, dlaczego podjęli decyzję o zerwaniu. Ryan Phillippe w przeszłości był mężem Reese Witherspoon, która urodziła mu dwoje dzieci, później przez cztery lata był partnerem Abbie...

 • Witherspoon o przemocy domowej

  Reese Witherspoon wie, że w USA i na świecie, jedna na trzy kobiety doświadcza przemocy domowej. Uczy o tym także swoje dzieci. "Rozmawiamy o przemocy i o tym, co to znaczy" - mówiła aktorka podczas Światowej Konferencji Kobiet w Waszyngtonie.

Zdjęcia na temat: córka reese witherspoon
Dyskusje na temat: córka reese witherspoon
 • Re: Jaka matka, taka córka?

  Reese Witherspoon jedną z najponętniejszych na świecie? No bez przesady, jest najwyżej przeciętna, taka wiejska dziewucha...

 • Re: Jaka matka, taka córka?

  O !!! Jestem pierwszy !!! No to tak szybko... A pamiętacie taki film Spacer po linie ??? To tam właśnie najbardziej mi zaimponowała piękna Reese Witherspoon no i Joaquin Phoenix, gdyż wszystkie piosenki odśpiewali sami. I to są aktorzy przez duże A.