• Informacje na temat:

  córka rosatiego

Artykuły na temat: córka rosatiego
 • Rosati poucza Polaków w sprawie imienia jej córki! "To jest Elizabeth, a nie..."

  Weronika Rosati (34 l.) udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym TVP. Nie zabrakło pytań o macierzyństwo...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Weronika Rosati już uczy córkę angielskiego! Nie będzie miała łatwo w życiu?

  Weronika Rosati (34 l.) odkąd urodziła swoją pierwszą córkę Elizabeth, skupia się tylko na niej. Zwłaszcza teraz, kiedy rozstała się z ojcem Eli, chce dać dziewczynce wszystko, co najlepsze. To właśnie dlatego narodził się pomysł nauki niemowlaka języka obcego?

 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • Weronika Rosati już rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej córki! Menedżerka potwierdza!

  ..., w końcu zaczęłyby się kłótnie i wrogość, a tego, ze względu na córkę, chcieli uniknąć" - mówi rozmówca gazety i dodaje, że teraz "całym światem Rosati jest córka". Równocześnie z tymi doniesieniami(...) towarzyszy jej stale, także w pracy. Matka i córka nie mogą się rozstać. "Mamy swój hermetyczny, mały świat. Jak ktoś jest fajny i go lubimy, zapraszamy na wizyty" - stwierdza Rosati. Co ciekawe, ani...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Echo serca": Weronika Rosati w serialu

  W nowym odcinku serialu "Echo serca" gościnnie zobaczymy Weronikę Rosati. Kogo zagra?

 • Krzysztof Zanussi: Krytyka względności

  "Film idący pod prąd tego, co dziś modne, powszechnie przyjęte" - powiedział o "Obcym ciele", które w piątek trafi do kin, Krzysztof Zanussi. "Czy jesteś człowiekiem przyzwoitym?" - to, zdaniem aktorki Agnieszki Grochowskiej, najważniejsze z pytań stawianych w tym filmie.

 • Weronika Rosati: Ślub musi poczekać

  Rosati, przed laty prognozowała, że jej córka będzie wspaniałą mamą: - Obserwuję Weronikę, jaki ma kontakt z dziećmi, ile wykazuje cierpliwości. Uwielbia małe dzieci... - zapewniała. Weronika jest...

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

Zdjęcia na temat: córka rosatiego
Wideo na temat: córka rosatiego
 • Zofia Zborowska wyśmiewa Bachledę-Curuś i Rosati!

  Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej w programie "Demakijaż" wyśmiała swoje koleżanki-aktorki, które chwalą się tym, iż ukończyły szkołę filmową Lee Strasberga w USA. Zdaniem Zofii Zborowskiej, absolwentki Akademii Teatralnej w Warszawie, to żadna filozofia zdobyć dyplom prywatnej szkoły aktorskiej. "Wszyscy się tak jarają i mówią: Boże, Lee Strasberg - taka świetna szkoła

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Teresa Rosati o wypadku Weroniki: Byłam przerażona!

  Teresa Rosati opowiedziała o tym, co czuła, gdy dowiedziała się o wypadku jej córki z kochankiem, Piotrem Adamczykiem. Początkowo była tym przerażona, ale na szczęście ze zdrowiem ukochanej pociechy jest coraz lepiej. Zatroskana mama była nawet bliska odwołania swojego najnowszego pokazu, ale nie pozwalały jej na to umowy. Zapewnia jednak, że niemal cały czas była myślami z Weroniką. No czasem myślała też o pokazie... (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.