• Informacje na temat:

  córka sochy

Artykuły na temat: córka sochy
 • Półtoraroczna Zosia, córka Małgorzaty Sochy (34 l.) i Krzysztofa Wiśniewskiego, jest bywalczynią prywatnego klubu sportowego dla dzieci na warszawskim Wilanowie!

 • Małgorzata Socha jako ambitna posłanka

  "Polityka" Włodzimierza Perzyńskiego to sztuka, w której prywatne, czasem szemrane interesy przeplatają się z nie do końca uczciwą grą polityczną. Wszystko okraszone jest intrygą romansową. Główne role w spektaklu zagrają Małgorzata Socha i Rafał Królikowski.

 • Śmierć w domu Małgorzaty Sochy. Tuż przed jej porodem!

  ...aktorki. "Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu jesteśmy z Tobą. Przyjaciele Akson Studio ekipa serialu 'Przyjaciółki'" - czytamy w nekrologu. Ojciec gwiazdy od lat zmagał się z chorobą. Cierpiał na(...) niego dociera, czasami nie.Widzę, jak przez lata mama przechodziła różne etapy, od braku zgody, po możliwie jak najlepsze zorganizowanie życia własnego i taty" - opowiadała zmartwiona córka. Jerzy...

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • Socha urodziła!

  Celebrytka Małgorzata Socha (36 l.) została właśnie po raz drugi mamą. Poinformował o tym przyjaciel Hanki Lis, projektant Łukasz Jemioł. "Witam piękną małą księżniczkę na świecie. Wujek już nie może się doczekać aż będzie Cię ubierał" - napisał Jemioł pod zdjęciem koszulki swojego projektu z wyszytym imieniem "Basia". To oczywiście imię drugiej córki Małgorzaty! Socha i jej mąż mają już 4-letnią córkę Zosię.

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • Jemioł żałuje, że się wygadał na temat porodu Sochy! Gośka się wściekła?

  Przed weekendem do mediów trafiła informacja, że Gośka Socha urodziła. Informacją tą podzielił się projektant Jemioł, który na swoim Instagramie postanowił zareklamować swoją nową kolekcję, wyjawiając przy okazji, że jego koleżanka znów jest mamą, a córka będzie miała na imię Basia. Do tej pory wydawało się, że taką radosną nowiną powinni ze światem jako pierwsi podzielić się rodzice, ale Łukasz...

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Małgorzata Socha zdradziła, jak schudła!

  ..., jak informuje gazeta, aktorka mieści się w ubrania o 2 rozmiary mniejsze! Socha stara się również, by jej córka zdrowo rosła. "Swoim zdrowym stylem życia Małgosia już stara się zarazić malutką(...)" - czytamy we "Fleszu". Jak oceniacie nowy wygląd Sochy?

 • Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

Zdjęcia na temat: córka sochy
Wideo na temat: córka sochy
 • Małgorzata Socha opowiada o córce

  Małgorzata Socha po raz pierwszy od czasu porodu pojawiła się publicznie na otwarciu nowego salonu jednej z marek. "Fajnie jest się odkurzyć" - przyznała. "Macierzyństwo to coś niewiarygodnego, co daje power i energię. Nie wiem, czy wróciłam do formy, ale czuję się szczęśliwa. To jest dla mnie najważniejsze, a cała reszta nie ma znaczenia" - powiedziała. Co jeszcze zdradziła? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Przyjaciółki": Anka i Paweł ratują córkę z opresji

  Marek (Radosław Pazura) podejrzewa, że może być ojcem dziecka Zuzy (Anita Sokołowska). Inga (Małgorzata Socha) nie potrafi przyznać się Robertowi (Krzysztof Wieszczek) do zdrady. Patrycja (Joanna Liszowska) przeprowadza się z Mikołajem (Mikołaj Jańczak) do Elżbiety (Elżbieta Jarosik). Inga poznaje Ewę (Anna Baranowska), znajomą Roberta od wspólnych spacerów z dziećmi. Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) wybierają się do klubu, gdzie wcześniej widziano Julkę...

 • „Na Wspólnej”: Matka Uli zniszczy życie Hofferów?

  Nad rodziną Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) Hofferów zbiorą się czarne chmury. Sylwia (Alicja Stasiewicz), biologiczna matka Uli (Anna Niedźwiecka), będzie chciała przejąć opiekę nad córką. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Na skutek jej intrygi Kamil zostanie oskarżony o… molestowanie seksualne, a Zuza pozbędzie się oszczędności życia! Czy na pewno chodzi tu o dobro dziecka?

Dyskusje na temat: córka sochy