• Informacje na temat:

  córka stachurskiego

Artykuły na temat: córka stachurskiego
 • Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, chce opowiedzieć niezwykłą rodzinną historię

  ...dobrego funkcjonowania jest niezmiennie kręgosłup moralny, który pozwala przeżyć najtrudniejsze nawet chwile, cierpienie, rozpacz. Kiedyś moja córka powiedziała mi, że jeśli się odpowiednio ukształtuje...

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Mama Lewandowskiej świętuje urodziny! Tort od córki smakował?

  Mama Anny Lewandowskiej (30 l.) obchodziła kolejne urodziny. Córka zadbała, aby na stole pojawiły się wyłącznie zdrowe potrawy. Nawet tortowi się nie upiekło...

 • "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Anna Lewandowska pojednała się z ojcem. Tygodnik odsłania kulisy ich relacji

  Anna Lewandowska (30 l.) wreszcie wybaczyła ojcu. Pragnie, by jej ukochana córeczka miała dziadka. "Dobry Tydzień" odsłania kulisy relacji żony "Lewego" z tatą. Przypomina też słowa Bogdana Stachurskiego na temat córki.

 • "Repety od kucharek"

  Świętochłowice - to z tej miejscowości na Śląsku pochodzą bracia Marcin i Robert Kindla, stojący na czele popowej grupy Kindla, która pod koniec października 2006 roku podsumowała 10-lecie istnienia wydawnictwem "...to, co najważniejsze". Niespełna dwa miesiące wcześniej braci w ich rodzinnym mieście oklaskiwało 10 tysięcy fanów na urodzinowym koncercie. Krótko po premierze jubileuszowej płyty Emilia Chmielińska spotkała się z Marcinem i Robertem by zapytać ich o współpracę z Robertem...

 • Anna Lewandowska i jej nieznane oblicze. Wygadał się brat

  .... Widząc zagubienie siostrzenicy, poradził jej, by tak jak jego córka, zaczęła uprawiać sport. Jest utytułowanym karateką, poprosił więc kolegę, by trenował energiczną nastolatkę. Osobiście zaprowadził ją...

 • "Kanadyjskie sukienki" wygrały konińskie Debiuty

  Film "Kanadyjskie sukienki" w reżyserii Macieja Michalskiego został wybrany debiutem roku przez widzów 23. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych Debiuty, który zakończył się w niedzielę wieczorem w Koninie (Wielkopolska). To jedyna nagroda przyznawana w trakcie imprezy.

 • Mama Anny Lewandowskiej szczerze o porodzie: "Był niesamowity"

  ...w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego".  Gdy córka była nastolatką i bardzo się o nią bała, ponownie dokonała jej zawierzenia. A także jej młodszego brata Piotra. - Potem same dzieci zawierzyły siebie Matce(...) wychowała w poszanowaniu tradycji i religii.  Ogromnie się ucieszyła, kiedy córka zakochała się w Robercie Lewandowskim (28 l.), który także jest człowiekiem głęboko wierzącym i ma mocny kręgosłup...

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Wideo na temat: córka stachurskiego
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.