• Informacje na temat:

  córka szaranowicza

Artykuły na temat: córka szaranowicza
 • Apoloniusz Tajner wziął ślub. Kto pojawił się na uroczystości?

  Szaranowicza, na weselu bawił się także Michał Wiśniewski. Jego obecność może dziwić ze względu na fakt, iż w ostatnim czasie głośno było o rzekomym urazie Tajnera do swojego zięcia, a wszystko przez chęć...

 • Grażyna Torbicka

  Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1983, debiutując w programie „Sportowa niedziela” u boku Włodzimierza Szaranowicza. Początkowo pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji, a później(...) nagrody na wielu festiwalach. Torbicka to córka prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski i działacza piłkarskiego Henryka Loski; żona kardiologa – Adama Torbickiego. W 2011 roku Grażyna i Adam Torbiccy...

 • Rozżalona Dowbor: Ukarano mnie podwójnie

  ...ze słowami wsparcia. Są oburzeni całą tą sytuacją. Załatwiając obiegówkę, spotkałam Włodka Szaranowicza. Był zdziwiony, pocałował mnie w policzek i podziękował za wszystko, co zrobiłam dla redakcji...

 • Odeta o swoich "marnych" zarobkach w TVP

  ...najważniejsza jest córka Sonia i mąż. Moro-Figurska w TVP prowadzi program interwencyjny "Kontakt" oraz wraz z Włodzimierzem Szaranowiczem "Pytanie na śniadanie".

 • Borys i Sławek - Diamentowa Para

  Po jedenastu tygodniach ostrej rywalizacji na lodowej tafli poznaliśmy zwycięzców pierwszej polskiej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Głosami 56 proc. widzów zdobywcami statuetki Diamentowej Pary zostali Olga Borys i Sławek Borowiecki.

 • "Gwiazdy tańczą na lodzie 2"

  ..." - zdradza Małgorzata Pieczyńska. Wierny fan klub już mają Robert Moskwa i Filip Bernatowski. Znalazły się nim Anna Popek z córkami. Cała trójka gorąco dopingowała im podczas pierwszej prezentacji...

 • Włodzimierz Szaranowicz: Twardziel o miękkim sercu

  Ma niezwykły rodowód. Jest z niego bardzo dumny. Jednak nigdzie nie czuje się tak dobrze jak w Warszawie...

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Sto lat dla Grażyny Torbickiej!

  Gwiazda telewizji Grażyna Torbicka obchodzi w czwartek 53 urodziny. Mimo licznych sukcesów zawodowych dziennikarka ma jeszcze wiele marzeń, które w najbliższym czasie chciałaby zrealizować.

 • Przemysław Babiarz: Komentując, podjadam

  Popularny komentator sportowy Przemysław Babiarz niedawno drugi raz z rzędu zdobył Telekamerę. Dziennikarz w telewizji pracuje już od 22 lat, a chrzest bojowy przeszedł, prowadząc "Sportową Sobotę".

Wideo na temat: córka szaranowicza
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.