• Informacje na temat:

  córka torbickiej grażyny

Artykuły na temat: córka torbickiej grażyny
 • Znajomi Grażyny Torbickiej potwierdzają dobre wieści!

  ...bardzo wskazane. Córka przygotowała dla mamy pokój i prawie całe lato spędziły w nowym domu. Cieszyły się poranną herbatą w ogrodzie, a dzień zaczynały od spaceru z psem Torysem. Czarnego mieszańca...

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Brzuszek Grażyny Torbickiej wzbudził sensację!

  .... Pozdrawiam Cię serdecznie z otchłani wspomnień” - napisała Agata.  Uwagę wszystkich wzbudził jednak przede wszystkim wygląd Grażyny. Dziennikarka pozowała w prześwitującej bluzce, spod której widać czarny...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Grażyna Torbicka: Co spędza jej sen z powiek?

  ...z problemami zdrowotnymi. - Mama Grażyny jest ostatnio w lepszej formie, dolegliwości nieco ustąpiły. Ale teściowa, pani Emilia, znowu czuła się gorzej. Nad mamą czuwa, oczywiście, mąż Adam, wybitny kardiolog, ale Grażyna bardzo mu pomaga. Odwiedza ją regularnie, zabiera na obiady. Z teściową łączy ją bardzo silna więź - mówi osoba z bliskiego otoczenia Grażyny Torbickiej. Córka najlepsza z możliwych...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Nie milkną plotki o przejściu Grażyny Torbickiej do TVN!

  Jak bumerang wracają informacje o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP. Szykuje się transfer roku?

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Grażyna Torbicka: Jej serce znów budzi się do życia

  ...światowej sławy kardiolog profesor Adam Torbicki (64 l.), prywatnie mąż jej córki Grażyny Torbickiej. Z tych powodów pani Krystyna nie posiada się ze szczęścia i znów ma apetyt na życie. - Naprawdę jest(...) robić w domu sama, ale córka i zięć powtarzają jej, że najważniejsze, aby nie przemęczała. A rad najbliższych słucha zawsze. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Torbicka: Nie tylko kino

  Grażynie Torbickiej nie zdarzają się gafy czy pomyłki, a profesjonalizm, szyk i elegancja są wizytówką znanej dziennikarki.

Wideo na temat: córka torbickiej grażyny
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.