• Informacje na temat:

  córka travolty

Artykuły na temat: córka travolty
 • Żona Travolty spodziewa się dziecka

  Według najnowszych doniesień, Kelly Preston , żona aktora Jonha Travolty , spodziewa się trzeciego dziecka. Para ma 10-letnią córkę Ellę Bleu; w styczniu ubiegłego roku zmarł ich 16-letni syn Jett .

 • John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

  Miła niespodzianka spotkała podczas tegorocznego festiwalu w Cannes fanów gwiazdora Johna Travolty (64 l.). Aktor, który ostatnio raczej unika mediów, pojawił się na czerwonym dywanie ze swoją żoną, również aktorką Kelly Preston (56 l.). Chętnie pozowali do zdjęć, cały czas się uśmiechając. Czyżby małżeński kryzys został zażegnany?

 • John Travolta będzie miał bliźnięta?

  W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o ciąży żony Travolty . Jak twierdzi informator magazynu "Star", para była bardzo szczęśliwa, gdy dowiedziała się o dziecku. Ostatnio okazało się, że Preston urodzi bliźniaki - dwóch synów, co wprawiło Travoltę i Preston w stan wielkiej radości.

 • Travolta ponownie został ojcem

  ..."John, Kelly i ich córka Ella Bleu są bardzo zadowoleni. Z radością powitali nowego członka rodziny" - informuje w oświadczeniu rzeczniczka aktora. "Zarówno matka jak i dziecko są zdrowe i czują się wspaniale". Jest to trzecie dziecko Travolty i Preston, którzy pobrali się w 1991 roku. Para przeżyła styczniu 2009 roku osobistą tragedię, kiedy w wieku 16 lat, zmarł ich najstarszy syn, Jett.

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Travolty.  W połowie tego samego roku wyjechała z ukochanym skakać…  Gdy podziwiała ewolucje Pietro, czasza jego spadochronu nie otworzyła się. Nim zadziałał zapasowy, aktor uderzył w ziemię.  Mimo...

 • "W Polsce nikt się mną nie interesuje"

  ..."Pozdrowienia z Paryża"( "From Paris with love"), w którym zagrała u boku Johna Travolty, sprawił, że amerykański aktor przedstawił ją niedawno na konferencji prasowej jako "nową gwiazdę". Na planie(...) wieży Eiffla, w straszliwym zimnie i wśród tłumu turystów, którzy za wszelką cenę chcieli podejść do Johna Travolty. Ponadto, w pełnym uznania dla wschodzącej gwiazdy kina tekście zauważa się, że jej...

 • Travolta o reanimacji umierającego syna

  Były senator na wyspach Bahama, 49-letni Pleasant Bridgewater, oraz były sanitariusz, 47-letni Tarino Lightbourne, są oskarżeni o próbę wyłudzenia pieniędzy od Travolty oraz zastraszanie. Jett(...). Zobacz również: Zbliża się proces Travolty w sprawie śmierci syna...

 • Williams, Travolta i bliźnięta

  Robin Williams i John Travolta wystąpią w komedii "Old Dogs". Film opowie o dwóch wspólnikach i przyjaciołach, których życie staje na głowie, kiedy pod ich opiekę trafiają 7-letnie bliźnięta.

 • John Travolta ponownie ojcem

  John Travolta i Kelly Preston ponownie zostali rodzicami. We wtorek, 23 listopada, w szpitalu na Florydzie przyszedł na świat ich syn, Benjamin.

 • Matt Dillon na tropie gejów

  Matt Dillon, nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w dramacie "Miasto gniewu", dołączył do obsady komedii "Wild Dogs".

Wideo na temat: córka travolty
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.