• Informacje na temat:

  córka turka

Artykuły na temat: córka turka
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis zaakceptowali wybór córki. Ale nie było łatwo!

  .... Nic dziwnego, że młode dziewczyny chętniej zwierzają się matkom niż ojcom. Jak udało dowiedzieć się "Na Żywo", także starsza, 19-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, wolała powierniczką swoich miłosnych rozterek uczynić mamę, nie ojca.  - Pola zakochała się jeszcze przed maturą w 19-letnim Andrzeju Opłatku, pochodzącym z Turka zawodniku trenującym jazdę konną. Poznali się jednak nie w stadninie...

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Wspaniałe stulecie

  doc. 158 Firuze zostaje wygnana z pałacu. Papież obawia się kolejnego ataku Turków na Europę, tymczasem król Francji próbuje zdobyć wsparcie Wysokiej Porty....

 • "Obca": Pasażerka tureckiej rodziny

  "Obca" , reż. Feo Aladag, Niemcy 2010, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 3 lutego 2012 roku.

 • Na Wspólnej

  Matka Zosi uważa, że córka powinna zrezygnować z pracy u Bergów. Zosia protestuje i mówi mamie, że nosi się z zamiarem powiedzenia Bogdanowi, że jest jego...

 • Przegląd filmów z Czyżewską

  Od 25 czerwca do 1 lipca w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się przegląd twórczości jednej z legend polskiego kina lat 60. Elżbiety Czyżewskiej, która zmarła kilka dni temu w Nowym Jorku.

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • Anna Dymna kończy 60 lat

  Anna Dymna, znakomita aktorka filmowa i teatralna, niezapomniana Barbara Radziwiłłówna w filmie Janusza Majewskiego i Ania Pawlakówna z komedii o "samych swoich", kończy w środę 60 lat.

 • Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części "Kogla-mogla"?!

  Kasprzyk, czyli filmowa Wolańska. Scenarzystka potwierdza, że pojawiły się takie pomysły, ale wszystko stanęło w miejscu, gdy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła córka Grażyny Błęckiej(...) Jerzego Turka, Darka Siatkowskiego... Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję i że plany realizacji trzeciej części dojdą do skutku i że Grażyna zgodzi się z nami zagrać" - mówi tabloidowi Katarzyna...

 • Wojciech Pokora: Aktor z przypadku

  Wojciech Pokora to wspaniały aktor filmowy i teatralny. Choć największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei, on sam przyznaje, że ten film to przekleństwo. "Muszę przyznać, że wcale nie chciałem tego grać" - mówi aktor, który kończy dzisiaj 78 lat.

Wideo na temat: córka turka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: córka turka