• Informacje na temat:

  córka turskiego

Artykuły na temat: córka turskiego
 • Andrzej Turski: Lekarze walczą o jego życie

  Expressowi" znajomy Turskiego, decyzja ta może uleć zmianie tylko w przypadku, jeśli poprawią się jego parametry. "Lekarze walczą o życie Andrzeja. Przetaczają mu teraz krew, pracuje za niego aparatura" - informuje. Urszula Chincz, córka prezentera, bardzo ciężko znosi chorobę ojca. Codziennie z płaczem odwiedza go w szpitali. Wierzy jednak, że wszystko skończy się dobrze i tata przezwycięży...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Lekarze o stanie zdrowia Andrzeja Turskiego: Trzeba przygotować się na najgorsze!

  .... Córka, Ula Chincz (36 l.) nie chce komentować stanu zdrowia ukochanego ojca. Jak jednak dowiedział się "Fakt", lekarze w nieoficjalnych rozmowach sugerują, że "trzeba przygotować się na najgorsze(...) zatroskana Anna Popek: "To autorytet, jakich mało, życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Cenię go, bo to świetny dziennikarz, wspaniały człowiek" - mówi prowadząca "Pytanie na śniadanie". Za Turskiego trzyma...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Zmarł Andrzej Turski!

  ......" - oto wpis umieszczony na stronie internetowej "Pytania na śniadanie", w którym pracuje jego ukochana córka, Ula Chincz. Uli składamy w tym trudnym dla niej czasie szczere kondolencje!

 • Córka Turskiego w "Pytaniu na śniadanie"

  Nigdy nie przypuszczał, że córka trafi do telewizji. Trochę go zaskoczyła. Ale cieszy się, że realizuje swoje marzenia.

 • Wzruszający wpis córki Andrzeja Turskiego!

  Śmierć Andrzeja Turskiego była ogromnym szokiem dla wszystkich. Każdy miał nadzieję, że popularny dziennikarz jednak dojdzie do siebie po zawale i wróci do zdrowia. W końcu kilka lat temu udowodnił(...) pan Andrzej nieraz był pierwszym szefem w ich karierze. Słowa otuchy i ogromne wsparcie dotarły także do pogrążonej w bólu jedynej córki Turskiego.  Na swoim Facebooku prowadząca "Pytanie na śniadanie...

 • Andrzej Turski patronem studia w radiowej Trójce

  Studiu emisyjnemu w radiowej Trójce nadano w poniedziałek, 27 stycznia, imię jej byłego redaktora naczelnego Andrzeja Turskiego. Dziennikarz telewizyjny i radiowy zmarł 31 grudnia 2013 roku.

 • Zofia i Andrzej Turscy: Razem na dobre i na złe!

  ..., że wciąż była piękną, atrakcyjną kobietą. A i tata – w końcu postać znana z radia i telewizji – cieszył się u kobiet dużym powodzeniem. Wiem, że oboje mieli swoje za uszami" – mówi dziś córka(...) przy tacie musiała trzymać fason" – wspomina córka. Na szczęście, chemioterapia pomogła i Andrzej Turski szybko wrócił do zdrowia. Rodzinne szczęście nie trwało jednak długo, ponieważ teraz z kolei...

 • Andrzej Turski patronem studia emisyjnego radiowej Trójki

  W poniedziałek, 27 stycznia, tuż po godz. 16, studiu emisyjnemu Programu 3 nadane zostanie imię zmarłego w grudniu 2013 roku dziennikarza, byłego redaktora naczelnego Programu 3 Polskiego Radia - Andrzeja Turskiego.

Wideo na temat: córka turskiego
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.