• Informacje na temat:

  córka tuska zdjęcia

Artykuły na temat: córka tuska zdjęcia
 • Donald Tusk skomentował ciążę córki! Ale radość!

  Kasi Tusk (31 l.) coraz trudniej jest ukrywać ciążę. Na początku października media obiegły zdjęcia, na których córka Donalda Tuska (61 l.) widocznie się zaokrągliła. Teraz głos w sprawie zabrał jej słynny tato.

 • Ciężarna Kasia Tusk jest już gotowa na święta! Pokazała urocze zdjęcia!

  Córka Donalda Tuska (61 l.) jest już przygotowana na święta, które zbliżają się wielkimi krokami. Przyszła mama już poczuła magiczny klimat i jej sopockie mieszkanie jest już pięknie przystrojone. W tym roku celebrytka postawiła na skandynawski styl, jasne kolory z czerwonymi elementami. Oczywiście w mieszkaniu znalazła się już piękna choinka, a pod nią już leżą prezenty. Na jednym zdjęciu widać...

 • Kasia Tusk potwierdziła ciążę! A jednak!

  ...serdecznych palcach obrączki.  Ledwo fani Kasi ochłonęli po tej niesamowitej nowinie, a tu pojawiła się kolejna. Paparazzi zrobili córce Tuska zdjęcia z ukrycia. Trudno było nie zauważyć na nich(...)Kasia Tusk unika publicznego komentowania swojego życia prywatnego. Nie przeszkadza to mediom w informowaniu o tym, co się u niej dzieje.  Niedawno gruchnęła wieść, że córka byłego premiera wyszła za...

 • Kasia Tusk już jest gotowa do porodu! Zdradziła płeć dziecka?!

  Na początku października 2018 roku w mediach pojawiły się zdjęcia Kasi Tusk (32 l.) z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Wówczas okazało się, że córka Donalda Tuska (61 l.) jest już w dość zaawansowanej ciąży. Teraz przyszła mama już jest gotowa to porodu, czym pochwaliła się , publikując zdjęcie wyprawki dla dziecka.

 • Kasia Tusk jest w ciąży?! Mocno się zaokrągliła!

  Na początku września 2018 roku media obiegła informacja, że córka Donalda Tuska (61 l.), Kasia Tusk (31 l.) wyszła za mąż! Teraz wygląda na to, że małżonkowie pospieszyli się z powiększeniem rodziny i córka polityka jest w ciąży!

 • Ciężarna Kasia Tusk poszła głosować z rodzicami! Widać brzuszek!

  Niedawno w mediach informacja o ciąży Kasi Tusk (31 l.) wywołała spore poruszenie. Na początku córka Donalda Tuska (61 l.) nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu przyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Teraz, gdy sama już potwierdziła tę informację, mogła pierwszy raz publicznie pochwalić się brzuszkiem!

 • Dumny Donald Tusk zabrał wnuczkę na spacer! Pokazał zdjęcia!

  ...się zdjęciami ze spaceru z upragnioną wnuczką "Szczęście dziadka" - napisał w języku angielskim Donald. W komentarzach pod zdjęciami nie zabrakło gratulacji od internautów i mimo próśb o pokazanie maleństwa, Kasia oraz jej słynny tato pozują z niemowlakiem ukrytym w wózku. Trzeba jednak przyznać, że zdjęcia przewodniczącego Rady Europejskiej chwytają i tak za serce!  *** Zobacz więcej...

 • Zdjęcie Donalda Tuska z wakacji robi furorę w sieci! Wrzuciła je jego córka!

  Donalda Tuska (60 l.) w takiej wersji widziało do tej pory niewielu. W sieci aż huczy od zachwytów...

 • Kasia Tusk pochwaliła się córką. Cały dziadek Donald!

  Córka "króla Europy" w mediach społecznościowych pokazuje sporo, choć równocześnie bardzo chroni swoją prywatność. Przed prasą i opinią publiczną udało jej się ukryć nawet to, że wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Stanisława.  W tajemnicy nie zachowała natomiast faktu, że zostanie mamą. Paparazzi zrobili jej fotki, na których widać było jej dość spory już wtedy ciążowy brzuch.  Sama...

 • Kasia Tusk wyszła za mąż. Ślub "księżniczki Europy" odbył się w tajemnicy

  Kasia Tusk (31 l.), córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, wyszła za mąż za swojego partnera Staszka Cudnego (31 l.).

Wideo na temat: córka tuska zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?