• Informacje na temat:

  córka tuska zdjęcia

Artykuły na temat: córka tuska zdjęcia
 • Donald Tusk skomentował ciążę córki! Ale radość!

  Kasi Tusk (31 l.) coraz trudniej jest ukrywać ciążę. Na początku października media obiegły zdjęcia, na których córka Donalda Tuska (61 l.) widocznie się zaokrągliła. Teraz głos w sprawie zabrał jej słynny tato.

 • Kasia Tusk potwierdziła ciążę! A jednak!

  ...serdecznych palcach obrączki.  Ledwo fani Kasi ochłonęli po tej niesamowitej nowinie, a tu pojawiła się kolejna. Paparazzi zrobili córce Tuska zdjęcia z ukrycia. Trudno było nie zauważyć na nich(...)Kasia Tusk unika publicznego komentowania swojego życia prywatnego. Nie przeszkadza to mediom w informowaniu o tym, co się u niej dzieje.  Niedawno gruchnęła wieść, że córka byłego premiera wyszła za...

 • Kasia Tusk jest w ciąży?! Mocno się zaokrągliła!

  Na początku września 2018 roku media obiegła informacja, że córka Donalda Tuska (61 l.), Kasia Tusk (31 l.) wyszła za mąż! Teraz wygląda na to, że małżonkowie pospieszyli się z powiększeniem rodziny i córka polityka jest w ciąży!

 • Ciężarna Kasia Tusk poszła głosować z rodzicami! Widać brzuszek!

  Niedawno w mediach informacja o ciąży Kasi Tusk (31 l.) wywołała spore poruszenie. Na początku córka Donalda Tuska (61 l.) nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu przyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Teraz, gdy sama już potwierdziła tę informację, mogła pierwszy raz publicznie pochwalić się brzuszkiem!

 • Zdjęcie Donalda Tuska z wakacji robi furorę w sieci! Wrzuciła je jego córka!

  Donalda Tuska (60 l.) w takiej wersji widziało do tej pory niewielu. W sieci aż huczy od zachwytów...

 • Kasia Tusk wyszła za mąż. Ślub "księżniczki Europy" odbył się w tajemnicy

  Kasia Tusk (31 l.), córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, wyszła za mąż za swojego partnera Staszka Cudnego (31 l.).

 • Kasia Tusk szykuje się do ślubu i do... zostania mamą?

  Katarzyna Tusk (31 l.) i Stanisław Cudny szykują się do ślubu? Mogą wskazywać na to nie tylko doniesienia mediów, ale też najnowszy wpis i zdjęcia córki Donalda Tuska. Czyżby znalazła już nawet projektantkę, która uszyje dla niej suknię ślubną? A to nie wszystko!

 • Kasia Tusk i Staszek Cudny wzięli ślub? Paparazzi zabrał głos!

  ...udało nam się zrobić zdjęć, ktore by to potwierdziły" - mówi "Fleszowi" jeden z trójmiejskich paparazzi.  Dlaczego córka Donalda Tuska nie chce oznajmić światu prawdy? "Jest przewrażliwiona na(...) prywatną" - powiedział "Super Expressowi".  Z kolei Kasia na swoim profilu na Instagramie oraz na blogu opublikowała zdjęcia w białej sukience. Zaczęto zastanawiać się, czy fotografie nie pochodzą...

 • Kasia Tusk pokazała zdjęcia ze ślubu. Co za kreacja!

  To był wyjątkowy weekend dla Kasi Tusk. Została druhną na ślubie swojej przyjaciółki i współpracowniczki, Małgorzaty Kostrzak!  Fotkami obie panie pochwaliły się oczywiście na Instagramie. Panna młoda wyglądała pięknie w długiej białej sukni z delikatnymi zdobieniami u góry. Także córka byłego premiera prezentowała się uroczo w sukience w pastelowym odcieniu.  Wesele odbyło się w urokliwym...

 • Donald Tusk ujawnił szokujące sms-y do córki!

  Dwa lata temu 50-letni syn znanego kompozytora wydzwaniał do córki Donalda Tuska i nękał ją smsami. Policja uznała jednak, że robił to zbyt krótko, by można mu było postawić zarzuty z paragrafu dotyczącego stalkingu. Teraz dziewczyna ponownie jest prześladowana. Na konferencji prasowej Donald Tusk ujawnił, że córka otrzymuje niecenzuralne smsy. Nie ma jednak stałej asysty funkcjonariuszy BOR...

Wideo na temat: córka tuska zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?