• Informacje na temat:

  córka vanessy paradis

Artykuły na temat: córka vanessy paradis
 • Jaka matka, taka córka?

  ...sławnej mamy? Lily-Rose Depp, to nazwisko mówi samo za siebie. Córka gwiazdora-skandalisty Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis ma zaledwie 19 lat, a już jest cenioną modelką. Zagrała też w kilku(...)W wrześniu Ava Philippe, córka Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka") i Ryana Phillippe ("Podejrzany", "Strzelec"), skończy 19 lat. Na swoim koncie ma już kilka występów w "Entertainment Tonight...

 • Chłopczyk czy dziewczynka ?

  O tym, że związek amerykańsko-francuskiej pary aktorów, Vanessy Paradis i Johnnego Deppa, przeżywał wzloty i upadki, wiedzieli wszyscy. Gdy urodziła się im córka, prasa pisała, że to wydarzenie scementowało burzliwy związek gwiazd. Ostatni numer magazynu "Poeple" donosi, że rodzice niespełna rocznej Lily-Rose-Melody, będą mieli wkrótce drugie dziecko.

 • Córka Johnny’ego Deppa (51 l.), Lily Rose (15 l.) nieprędko zaakceptuje swoją macochę…

 • Aktorski debiut córki Johnny'ego Deppa

  Córka Johnnyego Deppa i Vanessy Paradis zagrała u boku swojego ojca w horrorze "Tusk" ("Kieł"). Dla 15-letniej Lily-Rose jest to debiut aktorski. Nastolatka pochwaliła się fragmentem filmu na swoim Instagramie.

 • ...16-letnia córka Johnny’ego Deppa (52 l.) i Vanessy Paradis (42 l.) zakochana po uszy!

 • Johnny Depp - zakochany Pirat!

  Popularny aktor Johnny Depp (43 l.), którego niedawno mogliśmy podziwiać w filmie "Rozpustnik" , a od piątku 21 lipca w drugiej części przygód przesympatycznych piratów "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka" przyznaje, że sens w życiu odnalazł dzięki miłości do Vanessy Paradis.

 • Johnny Depp: Niepokojące wieści o synu aktora

  Zagraniczne media rozpisują się na temat problemów ze zdrowiem syna Johnny’ego Deppa (55 l.) i Vanessy Paradis (45 l.).

 • Seksbomba ze słabością do... kapeluszy

  Kiedy na amerykańskiej premierze thrillera "72 godziny" Amber Heard pojawiła się w towarzystwie świeżo upieczonego narzeczonego - Johnny'ego Deppa, wśród zaproszonych mediów zapanowały konsternacja i uczucie swoistego deja vu. Wszystko przez nakrycie głowy aktora, które z miejsca przypomniało wszystkim kapelusze Tasyi van Ree, znak rozpoznawczy wieloletniej miłości Amber.

 • Depp mówi o chorobie córki

  Na szczęście dziewczynka jest już zdrowa. Depp opowiada o chwilach grozy, jakie przeżył ze swoją partnerką Vanessą Paradis (34 l.): "Wpadliśmy w panikę. Przeszliśmy przez to nie dzięki sile Vanessy(...) zadraśnięcia i teraz jest tak zdrowa, jak była zawsze. Jest cudowna." Traumatyczne przejścia z pewnością były dla Vanessy i Johnny'ego powodem podjęcia decyzji o ślubie.

 • Nużąca podróż donikąd

  "Dzieciństwo Ikara" , reż. Alex Iordachescu, Szwajcaria, Rumunia, Francja 2009, dystrybutor: Spectator, premiera kinowa: 26 sierpnia 2011