• Informacje na temat:

  córka w śpiączce

Artykuły na temat: córka w śpiączce
Zdjęcia na temat: córka w śpiączce
Wideo na temat: córka w śpiączce
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną miłość i wsparcie w ostatnich miesiącach" - podkreśliła w oświadczeniu rodzina dziewczyny. Kobieta od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu. 31 stycznia 2015

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka w śpiączce
 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Z całego serca życzę by wybudzenie się powiodło żeby pani córka i osoby będące w śpiączce wróciły do nas

 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Wygląda na to, że to jest artykuł sponsorowany , by połechtać sponsorów fundacji . Skoro córka tej pani jest główną postacią tej tragedii i dalej żyje , a nawet jest poprawa , to dlaczego nie pokazują nam jej zdjęcie, a pokazują matkę . To nie jest ciekawość bo ja wiem jak może wyglądać taka chora po tylu latach leżenia w śpiączce , czyli prawie bez przytomności , ale by okazać ogrom

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Ty też nie masz bladego pojęcia JAK TO JEST. Więc przestań manipulować ludźmi, wiadomo o co tu chodzi o fundację i o kasę. Córka Błaszczyk po prostu MUSIAŁA się wybudzić. Żałosne jest takie traktowanie osoby w śpiączce jak narzędzia manipulacji, współczuję tej dziewczynie i mam nadzieję że nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  zostań warzywem , niewiele ci brakuje , jeśli chodzi o empatię i intelekt. A jak zostaniesz, to będziesz wiedzieć , co chcesz.To ,że była w śpiączce , nie oznacza braku świadomości bublu umysłowy.I tylko się cieszyć.