• Informacje na temat:

  córka wałesy alkohol

Artykuły na temat: córka wałesy alkohol
 • Maria Wiktoria Wałęsa będzie pomagać alkoholikom!

  Córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy długo szukała swego powołania. I do tej pory nie szło jej to najlepiej. Próba zaistnienia w biznesie skończyła się na tym, że jako prezes spółki Cottonsushi(...) to, że na własne oczy widziała spustoszenie, jakiego w życiu człowieka dokonuje alkohol. Jej brat Sławomir (43 l.) od lat jest ofiarą tego nałogu. Media sugerują, że jeśli nikt mu nie pomoże, syn...

 • ...pan, który potrzebuje opieki i czułości" - powiedziała. Głośno było także o 43-letnim Sławku Wałęsie, który przed laty przyznał się do problemów alkoholowych, a dziś w Toruniu klepie biedę. "To wrak człowieka. Podkrążone oczy, obwisłe policzki. Czuć od niego alkohol" - napisał dziennikarz "Super Expressu", który odwiedził syna Wałęsy w jego mieszkaniu. Mężczyzna jest po dwóch rozwodach, ma...

Wideo na temat: córka wałesy alkohol
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.