• Informacje na temat:

  córka warrena beatty

Artykuły na temat: córka warrena beatty
 • Córka aktorskiej pary chce zostać mężczyzną

  Córka gwiazd Hollywood, Warrena Beatty i Anette Bening , Kathlyn , pragnie poddać się operacji zmiany płci. 18-letnia dziewczyna żyje już pod męskim imieniem Stephen Ira. Sławni rodzice dziewczyny nie kryją swojego zdziwienia i niezgody na życzenie córki.

 • Córka aktora zmienia płeć

  Warren Beatty (79 l.) był w szoku, kiedy jego córka oznajmiła, że chce być... chłopcem!

 • Warren Beatty za całokształt twórczości

  Amerykański aktor, reżyser i producent Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Dick Tracy" ) otrzyma Nagrodę im Cecil B. DeMille'a za całokształt twórczości - poinformowało w środę, 15 listopada, Hollywood Foreign Press Association . Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas 64. ceremonii przyznania Złotych Globów.

 • Annette Bening i Warren Beatty mają od poniedziałku nowego członka rodziny. Ich czwarte dziecko przyszło na świat w szpitalu w Beverly Hills, dokładnie w dwa tygodnie po ceremonii wręczenia Oscarów. Nancy Seltzer, rzeczniczka Bening, oświadczyła: "Annette urodziła dziewczynkę. W tym momencie to wszystko, co mam do zakomunikowania".

 • Zmarł twórca "Bonnie i Clyde"

  W USA zmarł Arthur Penn, reżyser m.in. filmów "Bonnie i Clyde" i "Mały wielki człowiek", uważany za jednego z najbardziej bezkompromisowych krytyków amerykańskiego społeczeństwa - podała w środę agencja Associated Press.

 • Inna niż wszystkie

  Własnymi siłami udało jej się dokonać tego, o czym wiele kobiet może tylko marzyć. Halle Berry, pierwsza ciemnoskóra laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę, w niedzielę, 14 sierpnia, skończyła 45 lat.

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Fenomen Dustina Hoffmana

  "Nie jestem Seanem Connerym czy Harrisonem Fordem" - powiedział kiedyś Dustin Hoffman. A jednak ten amerykański aktor i dwukrotny laureat Oscara, choć nie jest hollywoodzkim przystojniakiem, ma w sobie to coś, co sprawia, że patrząc na jego filmowych bohaterów czujemy magię kina. W środę, 8 sierpnia, najsłynniejszy absolwent świata obchodzi 75. urodziny.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  O godzinie 17.00 czasu lokalnego w Los Angeles rozpoczęła się 77. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: córka warrena beatty
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.