• Informacje na temat:

  córka wesołowskiej

Artykuły na temat: córka wesołowskiej
Wideo na temat: córka wesołowskiej
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka wesołowskiej
 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  TO JEST BARDZIEJ INTERESUJĄCE --- Fundacja córki Antoniego Macierewicza otrzymuje dotacje ze Skarbu Państwa © Dostarczane przez Ringier Axel Springer Sp. z o.o. Aleksandra Wesołowska, córka byłego(...) fundacji po przejęciu władzy przez PiS w 2015 roku. Wsparcie od państwa W 2016 roku przychody fundacji Aleksandry Wesołowskiej urosły kilkukrotnie. Dostała bowiem liczne dotacje z rządu i spółek Skarbu