• Informacje na temat:

  córka wesołowskiej

Artykuły na temat: córka wesołowskiej
Wideo na temat: córka wesołowskiej
 • "Anna Maria Wesołowska": Powrót po latach!

  Anna Maria Wesołowska o wartościach misyjnych i edukacyjnych programu. "Spotykam rodziców, którzy mi mówią: dziękuję, dzięki pani programowi moja córka została prawnikiem".

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Anna Maria Wesołowska wspomina zmarłego męża

  Autorytet prawny, kobieta wielu talentów, która od lat propaguje wiedzę o sądach wśród dzieci i młodzieży. Anna Maria Wesołowska szerszej widowni kojarzy się głównie z serialem telewizyjnym. Pani Anna ma dwie córki, które poszły w jej ślady i również skończyły studia prawnicze. Ma także pięcioro wnucząt. - Z wnukami chciałabym spędzać każdą wolną chwilę. Wspólnie śpiewamy, wygłupiamy się, budujemy domki. To najpiękniejszy czas, dzieciaki są cudowne – wyznaje. To rodzina pozwoliła pani Annie...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

Dyskusje na temat: córka wesołowskiej
 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  TO JEST BARDZIEJ INTERESUJĄCE --- Fundacja córki Antoniego Macierewicza otrzymuje dotacje ze Skarbu Państwa © Dostarczane przez Ringier Axel Springer Sp. z o.o. Aleksandra Wesołowska, córka byłego(...) fundacji po przejęciu władzy przez PiS w 2015 roku. Wsparcie od państwa W 2016 roku przychody fundacji Aleksandry Wesołowskiej urosły kilkukrotnie. Dostała bowiem liczne dotacje z rządu i spółek Skarbu