• Informacje na temat:

  córka williama i kate

Artykuły na temat: córka williama i kate
 • Matka księżnej Kate przerwała milczenie! Wyjawia sekrety córki!

  Do tej pory rodzice księżnej Kate (36 l.), Carol Middleton (63 l.) i Michael Middleton (69 l.), nie byli zbyt rozmowni. Teraz jednak światło dzienne ujrzało kilka ciekawych szczegółów, które wyjawiła mama księżnej!

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • Kate i William wybrali imię dla córeczki!

  Jeśli księżna Kate (32 l.) urodzi tym razem dziewczynkę, córka książęcej pary otrzyma imiona po swojej prababci oraz babci!

 • Znana modelka zaręczona

  Wygląda na to, że kolejna słynna Brytyjka imieniem Kate stanie w tym roku na ślubnym kobiercu. Supermodelka Kate Moss zaręczyła się ze swoim partnerem, rockmanem Jamiem Hincem.

 • Książę William chciał dać córce na imię Olivia!

  Temat royal baby 2 nie znika z pierwszych stron brytyjskich gazet. Córeczka Kate i Williama, która urodziła się 2 maja, nadal wzbudza bowiem sporo emocji. Zanim podano, jak mała księżniczka(...) zupełnie inaczej! Wedle doniesień zagranicznych mediów próbował przekonać Kate do imienia Olivia. Brytyjskie gazety przypominają, że książę zanim poznał żonę, był związany z niejaką Olivią Hunt. Para...

 • Urodziła wtedy, co księżna Kate

  Penelope Cruz ponownie została mamą. Laureatka Oscara urodziła tego samego dnia, co księżna Kate. Na razie aktorka nie ujawniła jeszcze płci dziecka.

 • Kate i William będą mieli drugą córkę? Tabloid nie ma wątpliwości

  Na kilka miesięcy przed porodem poznaliśmy płeć dziecka księżnej Kate (35 l.) i księcia Williama (35 l.)? Jeden z zagranicznych tabloidów przekonuje, że już wiadomo, czy będzie chłopiec czy dziewczynka!

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  Księżna Kate od chwili, gdy pojawiła się na królewskim dworze, wzbudza ogromne emocje. Jaki jest fenomen żony księcia Williama, dlaczego miliony kobiet na całym świecie utożsamia się z księżną Kate? Odpowiedź na to i inne pytania próbuje znaleźć Andrew Marr w książce "Prawdziwa królowa". Oto fragment...

 • Weekend w kinie

  podziwiać kreacje takich gwiazd, jak Jim Carrey, Kate Winslet oraz Kirsten Dunst.

Zdjęcia na temat: córka williama i kate
Wideo na temat: córka williama i kate
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)