• Informacje na temat:

  córka wójta z rancza aktorka

Artykuły na temat: córka wójta z rancza aktorka
 • ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  Katarzyna Żak była gościem "Dzień Dobry TVN". W studiu telewizji śniadaniowej pojawiła się z dwiema dorosłymi córkami - Aleksandrą i Zuzanną. Jakie tajemnice zdradziły? Sprawdźcie!

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • "Ranczo": Klucz do sukcesu

  ...​- Nasz wójt to wypisz, wymaluj jak ten z "Rancza". - Tak, tylko, że ten wasz jest głupszy - taką rozmowę przypadkowo usłyszał kiedyś Jerzy Niemczuk. Dla scenarzysty serialu nie ma chyba większej pochwały niż porównanie jego pracy do rzeczywistości.

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • 10 lat serialu "Ranczo"

  Wilkowyjami. Marta Chodorowska, grająca córkę wójta - Klaudię - przyznaje, że gra w "Ranczo" wiele ją nauczyła. "Zaczynając pracę w serialu, byłam jeszcze w szkole teatralnej. Tam moim mentorem(...) aktorskich trików, które teraz wykorzystuję grając gdzie indziej. Na przykład to, że każdą scenę trzeba zakończyć" - zdradziła aktorka. Podczas spotkania wyszły również na jaw tajemnice serialu - m.in...

 • "Ranczo": Nowości serii piątej

  Widzowie serialu "Ranczo" doskonale pamiętają, że Lucy w wyborach pokonała wieloletniego wójta gminy Wilkowyje i zajęła jego stanowisko. Tak właśnie skończyła się czwarta seria tego lubianego przez widzów serialu.

 • "Ranczo": Na planie 10. sezonu

  .... "Więcławskiej wydaje się, że jest dobrym wójtem, zdecydowanie lepszym od Kozioła, więcej tajemnic zdradzić nie mogę" - wyznała aktorka. A jakie zmiany zajdą w życiu byłego już wójta? Pyszny i butny...

 • Ona nie kokietuje!

  Zalotna i temperamentna Halina Kozioł, którą gra w serialu "Ranczo", z sezonu na sezon lepiej się prezentuje... W czym tkwi sekret Violi Arlak? - Schudłam 20 kilo, a to zawsze wizualnie odejmuje lat! - podkreśla aktorka.

 • Najlepsza aktorka telewizyjna!

  Pierwszą osobą, która pogratulowała Małgorzacie Braunek Wiktora, była córka aktorki Orina Krajewska, znana z dwóch pierwszych części "Rozlewiska", w których wcieliła się w matkę granej przez jej(...) z "Hotelu 52", Pawłem Wilczakiem, czyli Adamem Dawidzkim z "Usta Usta", oraz Cezarym Żakiem, czyli wójtem i księdzem z "Rancza". Polska Akademia Telewizyjna doceniła Małgorzatę Braunek za ciepło...

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: utrata pracy odbije się na ich małżeństwie?

  W "Ranczu" małżonkowie wcielali się w bardzo charakterystyczne postaci.  Cezary grał braci - wójta i proboszcza.  Katarzyna - Kazimierę Solejukową, która z zahukanej żony alkoholika, staje się(...) ją, ona ma tak silny oddźwięk społeczny, kobiety ją uwielbiają - przyznała aktorka w wywiadzie. Do legendy przeszła już metamorfoza Kasi do roli.  Na ekranie nie poznała jej własna matka. Czytaj...