• Informacje na temat:

  córka wokalisty aerosmith

Artykuły na temat: córka wokalisty aerosmith
 • Liv Tyler wyjdzie ponownie za mąż!

  W lutym tego roku pojawiły się doniesienia, że córka wokalisty Aerosmith wyjdzie ponownie za mąż. Wszystko przez pierścionek na serdecznym palcu, z którym gwiazda zaczęła się pojawiać. Ani Liv Tyler ani jej ukochany, Dave Gardner, nie chcieli jednak komentować plotek. Teraz wyszło na jaw, że para faktycznie się zaręczyła, i to już sporo czasu temu! Gardner poprosił Liv Tyler o rękę...

 • Koniec Aerosmith?

  Wokalista amerykańskiej legendy hard rocka Steven Tyler pokłócił się z kolegami z zespołu...

 • Liv Tyler urodziła!

  Pierwsze pogłoski o ciąży modelki pojawiły się pod koniec lata ubiegłego roku. Liv Tyler zależało jednak na ukryciu faktu, że spodziewa się dziecka. Dopiero po kilku miesiącach jej agent potwierdził, że faktycznie jest ona w stanie błogosławionym. Córka wokalisty Aerosmith od tego czasu była niemal non stop śledzona przez paparazzich. Zagraniczne media donoszą, że pociecha gwiazdy jest...

 • Aerosmith: Wokalista w separacji

  Steven Tyler, frontman znanej amerykańskiej grupy Aerosmith, po 17 latach małżeństwa rozstał się z żoną Teresą. Wokalista wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • Liv Tyler zaręczyła się?

  Aktorka niedawno została po raz drugi mamą. 11 lutego przyszedł na świat jej syn, Sailor. Liv Tyler jest także mamą 10-letniego obecnie Milo, którego ojcem jest były mąż gwiazdy. Córka wokalisty Aerosmith od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z niejakim Davem Gardnerem. Już kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że para planuje ślub. Do tej pory jednak ceremonia się nie...

 • Aerosmith: Powrót do korzeni

  Tom Hamilton, basista amerykańskiej grupy Aerosmith, potwierdził w wywiadzie, że zespół zamierza odejść od swoich bardziej popowych brzmień, prezentowanych na ostatnich płytach i nagrać album, który bardziej będzie przypominał dokonania z początku lat 70. Ma to być ukłon w stronę starych fanów zespołu. Tymczasem kilka dni temu zmarła była żona Stevena Tylera, Cyrinda, matka jego córki Mii.

 • Liv Tyler potwierdziła ciążę!

  ...w końcu udało się zrobić wymowne zdjęcia. W końcu córka wokalisty Aerosmith postanowiła odnieść się do pogłosek. Jej agent wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że jego klientka jest w ciąży...

 • Rockman wrócił po odwyku

  Frontman Aerosmith Steven Tyler po raz pierwszy wystąpił publicznie po zgłoszeniu się na leczenie odwykowe od leków przeciwbólowych.

 • Złamał rękę podczas koncertu

  Wiadomo już, co stało się Stevenowi Tylerowi z Aerosmith, który spadł ze sceny podczas występu zespołu.

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.

Wideo na temat: córka wokalisty aerosmith
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.