• Informacje na temat:

  córka wolinskiego zdjecia

Artykuły na temat: córka wolinskiego zdjecia
 • Wakacje polskich gwiazd. Sprawdź, gdzie wypoczywają celebryci!

  Mykonos, Kreta i inne greckie wyspy. A może Portugalia, Bora Bora, Hawaje i Majorka? Polskie gwiazdy uwielbiają podróżować i często chwalą się w sieci zdjęciami ze swoich zagranicznych wycieczek. Sprawdź, gdzie najchętniej spędzają swoje wakacje!

 • "Na Wspólnej" wraca po wakacjach!

  "Na Wspólnej" wraca na antenę TVN po wakacyjnej przerwie! Wyczekane przez widzów odcinki pełne będą emocjonujących wydarzeń, wybuchów miłości oraz wzruszeń! Będziemy świadkami zaręczyn Żanety i Wojtka, powrotu famme fatale serialu - Ilony Zdybickiej, poważnych kłopotów Weroniki z odnalezioną siostrą Adą oraz rozwijającej się romantycznej więzi między Martą a Pawłem Wolińskim. Uwaga, spoilery!

 • Sama wymierzy sprawiedliwość

  Trwają zdjęcia do pilotowego odcinka nowego kryminalnego serialu "Dura lex", który odpowie na pytanie, czy sprawiedliwość może stanąć ponad prawem.

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • Wybieramy najważniejsze wydarzenie w "Na Wspólnej"!

  ...sięgała. Kiedy straciła przytomność po zażyciu narkotyku i znalazła się w szpitalu, zszokowani rodzice nie mogli uwierzyć, że ich córka ma problem z narkotykami. Czy Oli uda się zerwać z nałogiem...

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • Serialowy przewodnik

  ...rozmowy jest Ela, która nie może uwierzyć, że córka zrezygnowała z tak interesującej propozycji. Tymczasem Robert i Paulina całują się w... samochodzie! odc. 947 Diana odwiedza Kasię. Na spotkanie(...) nieznajomego mężczyzny. Po chwili traci przytomność... Marta podejrzewa, że Paweł coś przed nią ukrywa. odc.1766 Zimińscy dowiadują się od lekarzy, że ich córka przedawkowała narkotyki! Mogło nawet dojść do...

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • Serialowy przewodnik

  ...dowiaduje się od dyrektora gimnazjum, że Kasia uderzyła swoją koleżankę w twarz! W tej samej chwili jej córka zostaje napadnięta m. in. przez Jolę. Basia nagrywa to na komórkę. odc. 2339 Do Oli dzwoni(...) matka Stephanie jest w mieście. Wyjawia Donnie, że w dzieciństwie jego eksżona była ofiarą przemocy fizycznej ze strony ojca. odc.5697 Ann dostaje ataku silnego bólu. Przerażona córka wzywa karetkę...

 • Serialowy przewodnik

  .... Córka prosi ojca, aby jednak przyjechał z Barbarą do Trondheim. Piotr przygotowuje się do swojej pierwszej samodzielnej rozprawy. "Klan" odc. 2356 Agnieszka pokazuje Maksowi gazetę z opisem...

Wideo na temat: córka wolinskiego zdjecia
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.