• Informacje na temat:

  córka z nadwagą

Artykuły na temat: córka z nadwagą
 • Kasprzyk walczy z nadwagą córki!

  Mimo swojego wieku Ewa Kasprzyk nadal jest symbolem seksu. Dzięki systematycznym ćwiczeniom i zbilansowanej diecie ma figurę, której zazdroszczą jej nawet dużo młodsze koleżanki. Niestety, córka aktorki, Małgorzata Bernatowicz (26 l.) nie odziedziczyła sylwetki po matce. "Małgosia waży ponad 100 kilo i nie może pozbyć się nadwagi. Ewa zaprowadziła ją nawet do swojego dietetyka, wspólnie z nią...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Ewa Bem oddaje hołd tragicznie zmarłej córce. To będzie prezent dla niej!

  ...widziały w niej uśmiechniętą i pełną energii babcię - wyjawia znajoma gwiazdy. Dodaje, że Ewę podtrzymywali na duchu mąż - Ryszard Sibilski i młodsza córka Gabrysia (22 l.). Dziewczyna studiuje na(...) córka pragnęłaby widzieć ją szczęśliwą, robiącą to, co kocha i potrafi najlepiej - mówi przyjaciel rodziny. - Dlatego wraca na scenę właśnie dla Pameli, która uwielbiała jej ciepły głos, przy którym...

 • Sonia Bohosiewicz jak Bridget Jones

  Powstała polska Bridget Jones. Sonia Bohosiewicz wcieli się w walczącą z nadwagą dziennikarkę w "Wojnie żeńsko-męskiej" Łukasza Palkowskiego.

 • Dominika Gwit: Jej mama cieszy się, że córka znowu jest otyła?

  Dominika Gwit (27 l.), która ostatnio słynie głównie ze swoich opowieści na temat walki z nadwagą, powoli wraca do dawnych "krągłości". Okazuje się, że jej rodzice są z tego bardzo zadowoleni. Mama Dominiki uważa bowiem, że gdy córka pozbyła się dodatkowych 50 kilogramów, straciła również energię i swój dawny zapał do życia. Teraz to wszystko wraca, wraz z dodatkowymi fałdkami na brzuszku.

 • Dumna, że schudła

  Kelly Osbourne widzowie poznali w programie reality "Rodzina Osbourne'ów". Wtedy, jako rozhukana nastolatka nie przywiązała wiele wagi do swojego wyglądu. Dziś, po długiej walce z nadwagą, Kelly podkreśla, że jest dumna ze swojego wyglądu.

 • Kim Kardashian: Jej córka jest na ścisłej diecie!

  Córka Kim Kardashian (33 l.) i Kanye Westa (36 l.), półtoraroczna North, ma specjalnie ułożony plan żywieniowy.

 • Przytyła czy jest w ciąży?

  Piosenkarka Lady Gaga nawet nie próbuje ukrywać zbędnych kilogramów i otwarcie opowiada o nadwadze.

 • Krzysztof Kowalewski: Córka martwi się o niego!

  .... Gabriela to owoc jego drugiego małżeństwa z aktorką Agnieszką Suchorą. Córka bardzo martwi się o swojego ojca, który z powodu nadwagi ma wiele zdrowotnych problemów. Aktor zdaje sobie sprawę, że...

 • Reality show o grubasach

  Stacja TLC zrealizuje reality show, w którym wystąpi nietypowa rodzina - każdy z jej członków cierpi na bardzo zaawansowaną nadwagę.

Zdjęcia na temat: córka z nadwagą
 • Kurt Wallander z serialu "Wallander"
Wideo na temat: córka z nadwagą
 • Paulina Sykut trzyma linię nawet w ciąży!

  Paulina Sykut nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Dba również o zdrową dietę, bogatą w warzywa i kasze. Prezenterka jest obecnie w 6. miesiącu ciąży. Jej córka Róża przyjdzie na świat w grudniu.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka z nadwagą
 • Re: "Adam i Ewa": Jak wygląda dziś córka Waldemara Goszcza?

  Jak ja chciałbym zobaczyć tych co tak obrażają tą dziewczynę zdjęcia. Pochwalcie się, sami zapewne wyglądacie okropnie. Ładnie to tak leczyć kompleksy? Żal mi Was małe ludzie. Piękności same na forum, a co drugi z nadwagą, pryszczami i z twarzą jak tatarskie siodło.