• Informacje na temat:

  córka z ojcem w lozku

Artykuły na temat: córka z ojcem w lozku
 • "Barwy szczęścia": Przyłapani w łóżku

  ...się córka. - Ja go kocham - doda, wypychając Sebastiana za drzwi.

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Bobbi Kristina oddycha przez rurkę

  Przebywająca w śpiączce od 31 stycznia Bobbi Kristina, córka Whitney Houston, przeszła zabieg tracheotomii.

 • "M jak miłość": Ula wyląduje w łóżku z Frankiem!

  Przewrotny leśniczy! Najpierw odbierze poród Natalki (Marcjanna Lelek; o szczegółach przeczytacie TUTAJ !), później zgodzi się być ojcem chrzestnym jej córki, następnie wyzna dziewczynie, że nie jest zainteresowany jej siostrą Ulą (Iga Krefft), a w końcu... prześpi się z rudą Mostowiaczką! Ale od początku. Chociaż Franek (Piotr Nerlewski) da Uli kosza, ona nie przestanie szukać kontaktu...

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • Ojciec Bobbi Kristiny przerywa milczenie po śmierci córki. Opublikował wzruszające oświadczenie!

  Córka Whitney Houston i Bobbiego Browna zmarła kilka dni temu. Wcześniej przebywała w śpiączce farmakologicznej po tym, jak w styczniu bieżącego roku została znaleziona nieprzytomna w wannie. Od tej pory wiele mówiło się o tym, że prawdopodobnie nie uda się uratować życia 22-latki. Jednak rodzina cały czas miała nadzieję, że cała sprawa zakończy się dobrze i Bobbi Kristina wróci do zdrowia. Tak...

 • "Uprowadzona 3": Bryan Mills ścigany

  Mam wiele rzeczy na sumieniu. Jestem gotów ponieść za nie odpowiedzialność, by chronić rodzinę - mówi bohater "Uprowadzonej 3". Kogo teraz zapragnie pomścić samotny wilk Bryan Mills?

 • Jan Młynarski: Chcę być lepszym ojcem!

  Dziś Jan Młynarski (38 l.) przyznaje, że więcej rozumie. Próbuje wybaczyć ojcu, że zaniedbywał go w dzieciństwie. Nie chce popełnić tych błędów w stosunku do swoich córek.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.