• Informacje na temat:

  córka zauchy

Artykuły na temat: córka zauchy
 • Andrzej Zaucha: Miłość rządziła jego życiem aż po grób

  ...się nad sobą. Twierdził, że słyszy, jak żona go wzywa do siebie. Gdyby nie 15-letnia wówczas córka Agnieszka, targnąłby się na swoje życie. Spektakl "Pan Twardowski", w którym grał główną rolę(...) zabił z zazdrości. Sąd skazał go na 15 lat więzienia. Wyszedł, warunkowo zwolniony, 1 grudnia 2005 roku. Zmienił nazwisko, mieszka w Polsce i pracuje w branży filmowej jako scenarzysta. Córka...

 • Ola i Kuba: Historia ich znajomości

  Pierwszy raz spotkali się w 2009 r. w Radiu Zet, gdzie prezydentówna nagrywała własną audycję, a Badach promował płytę z piosenkami Andrzeja Zauchy - jeden egzemplarz wręczył wówczas Oli. Kolejne(...) uczucie. Zrozumiałem, że nie będzie" - wyznaje "Vivie". Na łamach magazynu wspomina także, jak wraz z kolegami z Poluzjantów zaprosił Olę do baru mlecznego w Białymstoku. Córka prezydenta nie czuła...

Wideo na temat: córka zauchy
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.