• Informacje na temat:

  córka znanego muzyka

Artykuły na temat: córka znanego muzyka
 • Natalia Kukulska wspiera znanego muzyka. Urodziła mu się córka z zespołem Downa

  Natalia Kukulska (41 l.) jako matka rozumie, co znaczy troska o niepełnosprawne dziecko.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Korwin-Piotrowska opublikowała dramatyczny apel byłej żony znanego muzyka! Szokujące oskarżenia!

  Karolina Korwin Piotrowska (47 l.) postanowiła pomóc byłej żonie muzyka, która na swoich portalach społecznościowych opisała dramatyczną sytuację, w jakiej się znalazła wraz z córką.  Kobieta(...). "Córka może przecież nie jeść, żeby "artysta" niósł "przekaz" swoim fanom i ich dzieciom" - pisze dalej. Kobieta zamieściła także screen z jej rozmowy z Glacą, którego mocno zdenerwowała wizyta...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad z żoną znanego muzyka. Intymna rozmowa chwyta za serce!

  USG.W pewnym momencie Bartek z Kaliną wyszli z gabinetu, bo moja córka chciała iść do toalety i wtedy lekarka powiedziała mi, że widzi jakąś nieprawidłowość. Czułam jej podenerwowanie, byłam tam sama(...) na emocje, one w takich momentach puszczają.  Moja córka mnie wtedy pocieszała. Nie pytała dlaczego płaczę, tylko mówiła: Mamusiu, nie płacz. I przytulała mnie. Jak wrócił mój mąż, zaczęliśmy bardzo...

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • Seksafera: Córka znanego muzyka skazana

  Joanna B., córka znanego muzyka rockowego, dostała karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i nakaz zwrotu 30 tys. zł pochodzących z przestępstwa. Jej matka, Danuta B. - półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny, a Karolina Z. (Kinia) wyrok trzech lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Każda z oskarżonych miała zorganizować od kilku do nawet...

 • Kanye West odkrył Paula McCartneya? Internauci nie znają legendy muzyki...

  Nowy utwór Kanyego Westa "Only One" cieszy się sporą popularnością w sieci. Jak się jednak okazało amerykańscy fani po raz kolejni dali się poznać jako muzyczni ignoranci.

 • Syn Zenona Martyniuka zapowiada walkę o córkę! Muzyk i jego żona nie chcą o tym słyszeć!

  Kiedy już się wydawało, że po dantejskich scenach jakie rozgrywały się w rodzinie Zenona Martyniuka (50 l.), nie ma już śladu, to jego syn, Daniel (29 l.), na nowo postanowił nieco zmącić spokój. Niedawno oświadczył, że już nie jest ze swoją żoną i matką jego córeczki i zamierza walczyć o dziecko.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.