• Informacje na temat:

  córka znanego rockmana

Artykuły na temat: córka znanego rockmana
 • Ciężka choroba córki, alkohol, bezsenność – Paweł Kukiz z żoną przeszli przez piekło!

  ...stan Hani jest stabilny, jednak dziewczynka wymaga regularnych badań lekarskich. Paweł przyznaje także, że kiedy okazało się, że córka jest chora, zaczął regularnie topić smutki w alkoholu. Na...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • "Na dobre i na złe": Nowa i niepokorna

  W Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka. Bez pozwolenia dyrektora weźmie udział w ciężkiej operacji. Okaże się, że to Julka Burska (Aleksandra Hamkało), adoptowana córka Kuby (Artur Żmijewski) i Zosi (Małgorzata Foremniak).

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Christina Applegate została mamą

  Gwiazda Hollywood Christina Applegate urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka, znana z niezapomnianej roli w serialu "Świat według Bundych" i jej partner rockman Martyn LeNoble powitali na świecie córkę Sadie Grace.

 • Córki weteranów rocka nago

  Córki rockmanów zdecydowały się na odważną sesję fotograficzną. Autorem zdjęć będzie Bryan Adams!

 • Spodziewa się kolejnego dziecka

  Nicole Richie i jej partner rockman Joel Madden spodziewają się kolejnego dziecka. Niewiele ponad rok temu przyszła na świat ich pierwsza córka Harlow Winter Kate.

 • Rockman wziął ślub

  Fred Durst, frontman amerykańskiej grupy Limp Bizkit, poślubił swoją dziewczynę Esther Nazarov.

 • "Synowie Anarchii": Courtney Love zagra w serialu na 50. urodziny!

  Na planie siódmego i ostatniego sezonu "Synów Anarchii" Courtney Love spotka nie tylko grających główne role: Charliego Hunnama czy Katey Sagal, ale także swego kolegę po fachu, rockmana Marilyna Mansona. Muzyk - podobnie jak Love - będzie ozdobą finalnej transzy serialu. Love wcieli się w postać przedszkolanki. Rola odbiegać ma znacznie od dotychczasowych dokonań artystki na polu aktorskim...

 • Grupa dzieci rockmanów

  Rośnie grono dzieci znanych rockmanów, którzy sami zaczynają zajmować się profesją uprawianą przez swoich rodziców. Po Kelly Osbourne, córce Ozzy'ego z Black Sabbath, i nieco mniej znanej Lauren Harris, córce Steve'a Harrisa, basisty Iron Maiden, do podboju rockowych scen szykuje się grupa LunarMile. Na jej czele stoi wokalistka Toni-Marie, córka Tony'ego Iommi'ego, gitarzysty Black Sabbath.

Wideo na temat: córka znanego rockmana
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.