• Informacje na temat:

  córki annie lennox

Artykuły na temat: córki annie lennox
 • Annie Lenox rozbiła małżeństwo?

  Słynna piosenkarka Annie Lennox stała się bohaterką skandalu. Gwiazda jest podobno powodem rozpadu małżeństwa Mitcha Bessera, działacza charytatywnego, który zdecydował się zostawić dla niej żonę i dzieci.

 • Annie Lennox, angielska wokalistka znana głównie z zespołu Eurythmics, postanowiła rozstać się ze swym mężem Uri Fruchtmannem, którego poślubiła 12 lat temu. Do rozpadu małżeństwa doszło ponoć w jak najbardziej przyjacielski sposób.

 • Annie Lennox po raz trzeci wyszła za mąż

  Szkocka piosenkarka Annie Lennox (57 l.) po raz trzeci powiedziała "tak". Piękniejsza połowa duetu Eurythmics poślubiła południowoafrykańskiego filantropa, Mitcha Bessera (57 l.).

Wideo na temat: córki annie lennox
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...