• Informacje na temat:

  córki bruce willis

Artykuły na temat: córki bruce willis
 • Bruce Willis o swojej patchworkowej rodzinie!

  Bruce Willis (60 l.) i jego druga żona Emma Heming (36 l.) przyjaźnią się z Demi Moore (52 l.).

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Bruce Willis znów został ojcem!

  Bruce Willis (59 l.) został po raz piąty ojcem! Żona aktora urodziła mu kolejną córeczkę.

 • "Osaczony": Bruce Willis z córką

  Od 16 września na ekranach polskich kin zobaczymy razem Bruce'a Willisa i jego córkę, Rumer Willis. Podobnie jak w życiu, w filmie "Osaczony" wystąpili w roli ojca i córki. To pierwsza poważna rola nastolatki.

 • Rumer Willis wygrała "Taniec z gwiazdami"!

  Demi Moore (52 l.) i Bruce Willis (60 l.) są dumni z córki! Rumer Willis (26 l.) okazała się najlepsza w amerykańskiej edycji tanecznego show.

 • Bruce Willis: Znudzony twardziel

  Bruce Willis przekonuje, że jest znużony kinem akcji. Aktor, którego mogliśmy ostatnio oglądać w "Red 2", przyznaje, że nie interesują go już strzelaniny i wybuchy.

 • Bruce Willis ma kolejną córkę

  Jak podają amerykańskie media, poród nastąpił 1 kwietnia w Los Angeles. Zarówno mama jak i dziecko czują się dobrze. Dziewczynka otrzymała imiona Mabel Ray. Bruce nie ukrywa, że jest zachwycony obecnością kolejnej kobiety w swoim życiu. Przypomnijmy, że aktor ma już trzy córki ze związku z Demi Moore: 23-letnią Rumer, 20-letnią Scout i 18-letnią Tallulah. Podobno one też cieszą się z faktu, że...

 • Bruce Willis i kłopoty z komputerem

  Bruce Willis nie radzi sobie z nowoczesną technologią. 52-letni aktor przyznaje, że obsługa komputera sprawia mu spore trudności.

 • Zdaniem niektórych, Bruce’a Willisa (60 l.) wygląda przy swojej żonie jak jej ojciec…

 • Bruce Willis będzie ojcem (po raz piąty!)

  Bruce Willis i Emma Heming spodziewają się drugiego dziecka - wynika z informacji amerykańskich serwisów. Gwiazdor ma także trzy córki z poprzedniego małżeństwa z Demi Moore.

Zdjęcia na temat: córki bruce willis
Wideo na temat: córki bruce willis
 • Surogaci

  Świat bliskiej przyszłości. Ludzie żyją w zupełnej izolacji, kontaktując się między sobą jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami, które są lepszymi wersjami swoich ludzkich odpowiedników. W tym świecie jest na pozór całkowicie bezpiecznie, przemoc (jak się wydaje) skutecznie wyeliminowano. Agent FBI, Greer (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia Greer zostaje zmuszony do, wielce ryzykownego, opuszczenia domu. Nie ma jednak...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

 • Red

  Red

  Rewelacyjna komedia sensacyjna w wymarzonej obsadzie (Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich i Helen Mirren)! Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były...