• Informacje na temat:

  córki busha

Artykuły na temat: córki busha
 • Córka Micka Jaggera Modelką Roku

  British Fashion Council ogłosił w środę laureatów brytyjskich "Oscarów mody" - British Fashion Awards (BFA). O tytuł najlepszej modelki walczyły trzy młode bywalczynie wybiegów - wśród najmłodsza córka Micka Jaggera , 17-letnia Georgia i to ona triumfowała podczas 25. gali BFA.

 • Telewizyjny debiut Laury Bush

  Amerykańska Pierwsza Dama Laura Bush wystąpi gościnnie jako prowadząca w popularnym programie telewizji NBC zatytułowanym "Today" ("Dziś") - podały w środę, media powołując się na sieć NBC.

 • Gwiazdy po latach: "Domek na prerii"

  Lata 70. XIX wieku. Rodzina Ingellsów, amerykańskich pionierów, osiedla się w miasteczku Walnut Grove. Charles - głowa rodziny - buduje mały domek na prerii. Pracuje jako gospodarz, prowadzi też tartak. W codziennych obowiązkach pomagają mu żona Caroline oraz córki - Laura, Mary, Carrie i Grace. Cała szóstka przeżywa mnóstwo perypetii, a jej w losy są wplątane ważne problemy społeczne...

 • Bono: Bush w Afryce to moja robota!

  Bono, frontman irlandzkiej grupy U2, przypisał sobie i kilku innym artystom zaangażowanym w kampanię "Make Poverty History", nakłonienie prezydenta George'a W. Busha do odwiedzenia najbiedniejszych afrykańskich krajów. Wkrótce wokalista chce "wysłać" do Afryki także innych przywódców najbogatszych państw świata.

 • Lindsay Lohan ma dosyć ojca

  Michael Lohan od jakiegoś czasu lansuje się w mediach dzięki narkotykowo-alkoholowym problemom swojej córki Lindsay. Aktorka ma już serdecznie dosyć tego, że jej ojciec opowiada prasie i telewizji o jej prywatnym życiu.

 • Kate Bush wyróżniona przez królową

  Za zasługi dla muzyki Order Imperium Brytyjskiego otrzyma wokalistka Kate Bush.

 • Ivanka Trump dostała własny gabinet w Białym Domu! Czym będzie się zajmowała?

  H.W. Busha. Jednak ta sytuacja jest nieco inna. Wygląda bowiem na to, że Ivanka będzie miała szersze kompetencje. *** Zobacz więcej materiałów...

 • Gwen Stefani: Kiedy dziecko?

  Wokalista Gavin Rossdale (Bush, Institute) tak bardzo chciałby mieć dziecko z żoną Gwen Stefani (No Doubt), że zadeklarował, iż to on będzie się nim opiekował. Nie wiadomo jak na sprawę ciąży zapatruje się Stefani, która niedawno udanie rozpoczęła karierę solową, za sprawą płyty "Love Angel Music Baby".

 • Nicole Kidman

  (ur. 20 czerwca 1967 w Honolulu) – aktorka i piosenkarka

 • Gwen Stefani: Ultimatum dla męża

  Muzyczne małżeństwo Gwen Stefani (No Doubt) i Gavina Rossdale'a (Bush) znalazło się na krawędzi rozpadu, po tym, gdy okazało się, że Rossdale ma nastoletnią córkę. Wokalistka jest "zszokowana".

Wideo na temat: córki busha
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...